Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 29 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried, dolandırıcılık ve kara para aklamayı kolaylaştırma gibi birçok farklı suçlamayla karşı karşıya.

bitcoin haberleri 2

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, dolandırıcılık ve kara para aklamayı kolaylaştırma gibi birçok farklı suçlamayla karşı karşıya. SBF’nin ABD Bölge Mahkemesi karşısındaki duruşması, 3 Ocak’ta gerçekleştirilecek. SBF ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu tarafından açılan hukuki davalarla da karşı karşıya.

Bitcoin Kaç Dolar? Bitcoin Kaç TL? İşte ayrıntılar..

Kripto Gündeminden Kısa Kısa

Binance CEO’su Changpeng Zhao, trade botu platformu 3Commas’tan ‘geniş çaplı API anahtarı sızıntıları’ olduğunu söyledi. 3Commas o dönem yaptığı açıklamada, API anahtarlarının kendilerinden alınmadığını ve muhtemelen üçüncü bir kişi tarafından düzenlenen kimlik avı saldırısıyla ele geçirildiğini söyledi.

Çin, İlk Ulusal NFT Pazaryerini Başlatıyor

Kripto sektörüne karşı sert tutumuyla bilinen Çin, ilk ulusal NFT pazaryerini başlatıyor. Ülkede, dijital ürünlerin ticareti, sıkı bir biçimde düzenlenmiş platformlarda popüler olsa da bu, ülkenin NFT’lere yönelik ilk resmi girişimi konumunda. NFT pazaryerinin açılışı 1 Ocak’ta ülkenin başkenti Pekin’de törenle yapılacak.

Bitcoin Kaç Dolar?

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 1,576,061.49 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN51,063.68 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte -1.36% değişim ile şu anda 1,576,061.49 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 33,182,440,376 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,002,575,245,639 $ dolardır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x