Yükleniyor...

Dave Portnoy: “Bitcoin (BTC) Çamura Battı”

Bitcoin boğaları dün psikolojik seviye olan 12.

Dave Portnoy Bitcoin BTC Camura Batti

Bitcoin boğaları dün psikolojik seviye olan 12.000 dolardan, bir başka yoğun satış baskısı dalgasıyla karşılaştı ve bu da 900 dolarlık bir düşüş ile fiyat seviyesini 11.160 dolar ​​seviyesine geri gönderdi.

Bu düşüş, bir ayın altında üçüncü kez oldu ki; BTC 11.100 dolarda güçlü bir reddedilme yaşadı.

Panik ve korku tüccarları bir kez daha ele geçirirken, şu ana kadar son 24 saatte kripto piyasasından 25 milyar dolar silindi.

Kısa Vadede İzlenecek Fiyat Düzeyleri

4 Saatlik BTC/USD grafiğinde, fiyatın şu anda konsolide olduğu 11.400 dolar destek bölgesinin (ilk yeşil alan) güvenliğine dönmeyi başardığını görebiliriz.

Panik fiyatları düşürmeye devam ederse, 11.100 dolar ve psikolojik 11.000 dolar seviyelerinin yanı sıra ek destek görmeyi beklemeliyiz. Bir kez daha 9.925 dolar seviyeleri, Bitcoin başka bir ani düşüş yaşarsa potansiyel bir hedef gibi görünüyor.

Bununla birlikte bunun gibi güçlü tepkilerden sonra, trader’lar daha fazla kesinlik beklerken yana doğru fiyat hareketi görülebilir.

Toplam piyasa sermayesi: 383 milyar dolar

Bitcoin piyasa sermayesi: 211 milyar dolar

Bitcoin hakimiyeti:%55

Dave Portnoy: Bitcoin Çamura Battı

Dave Portnoy BTC’nin 11.100 dolar seviyelerine düşmesiyle görüldüğü gibi, Bitcoin’in çamura saplandığını belirtiyor.

Barstool Sports’tan Dave Portnoy, hisse senedi ticareti yapmaya başlamak için kripto para trader’larına başvurdu. Portnoy, Bitcoin’in (BTC) şu anda çamura saplandığını da ekledi. Ayrıca, borsada kripto para trader’larına liderlik edeceğini ve hepsinin daha sonra ortam uygun olduğunda kripto para ticaretine geri döneceklerini açıkladı.

Bitcoin 11.100 Dolara Düştü ve Düşmeye Devam Edebilir

Dave Portnoy açıklamayı, Bitcoin (BTC) 24 saatten kısa bir süre içinde 12.000 dolardan, 11.100 dolara düştükten sonra yaptı. Yazım sırasında, Bitcoin şu anda 11.341 dolar seviyelerindeki destek seviyesini korumak için mücadele ediyor.

Bitcoin’in mevcut gidişatı, BTC’nin sürekli olarak 12.000 dolardan reddedilen benzer senaryosunu takip ediyor. Ek olarak Bitcoin’in haftalık grafiğinin 10 bin dolar seviyelerine doğru bir düşüşe işaret ettiği belirtiliyor.

Crypterium araştırma ekibi, düşüş gösteren grafiklere ek olarak; Bitcoin’in yükselmeye devam etmek için likidite ve temellerden yoksun olduğuna inanıyor.

Piyasada hala likidite yok. Birçok trader ve yatırımcı, Bitcoin’in yarılanması ve Mart ayındaki ani çöküşün ardından kripto para endüstrisini terk etti. Ayrıca şu anda, Bitcoin’in büyümesinin mümkün olabileceğinin kesin hiçbir temeliyoktur.

Sonuç

Özetle Dave Portnoy, kripto para trader’larına borsalarda kendisine katılmaları için bir çağrı yaptı. Bitcoin’in şu anda çamura saplandığını ve hisse senetleri ile ilişkisini belirtiyor.

Grafikleri kontrol ederken, Bitcoin 12 bin dolardan bir kez daha reddedildi ve 11.100 dolara düştü. Ek bir likidite ve temel eksikliği, BTC’nin 10.000 dolara kadar düşmeye devam ettiğini gösterebilir.

Tüm Bitcoin analizlerinde olduğu gibi, trader’lara ve yatırımcılara BTC ticareti yaparken yeterli ‘stop’ kayıpları ve düşük kaldıraç kullanmaları önerilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner