Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Dave the Wave Açıkladı Bitcoin Düşebilir

Dave the Wave Açıkladı Bitcoin Düşebilir

ABONE OL:google-news

Dave the Wave, Bitcoin fiyatı için tarih verdi. Bitcoin Çarşamba günü mutlak bir yara aldı. Kripto para birimi bir iki saat içinde yüzde 10’luk bir düşüş gördü ve yaklaşık beş ay içinde ilk kez 7 bin 700 dolar seviyesinin altına düştü.

Son birkaç ay içerisinde kripto pazar haberlerini takip ettiyseniz, muhtemelen sürekli yinelenen bir ismi de fark etmişsinizdir: Dave the Wave.

Bitcoin 3 bin dolardan 14 bin dolara yükseldiğinde bu yılın başlarında görülen mikro boğa koşusu boyunca Dave, takipçilerine daha geniş bir düzelmenin muhtemel olduğunu hatırlatmaya devam etti. BTC için sağlıklı olacağını iddia ettiği 6 bin dolarlık bölgeye düzeltme öngörülerini sürekli paylaştı. Analistin 6 bin dolarlık temel fiyat bölgesine düşme öngörüsü gerçekleşiyor gibi görünüyor. Bu makalenin önceki bölümlerinde de belirtildiği gibi, Bitcoin kendini potansiyel olarak 6 bin dolarak götüren başka bir çöküşün eşiğinde, 7 bin 400 dolarda buldu.

Dave the Wave Süreç İçin Ne Söylüyor?

Dave’in en son tweetlerinden birine göre Bitcoin’i düşüş bekliyor. Piyasa döngüsünün bir analizinden bahseden Dave, Bitcoin’in kasım ayında dibi göreceğini ve ayı koşusunun böylece tamamlanacağını ifade etti. Dave’e göre bu süreçten sonra yeniden yükseliş başlayacak.

Kripto para biriminin ne kadar düşeceği konusunda ise Dave, 6 bin 700 doları işaret ediyor.

Daha da Düşebilir

Peter Schiff ise kripto para biriminin 2 bin dolara ya da daha düşük seviyelere düşebileceğini iddia ediyor.

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar