Yükleniyor...

Dave the Wave Açıkladı Bitcoin Düşebilir

Dave the Wave, Bitcoin fiyatı için tarih verdi.

aa

Dave the Wave, Bitcoin fiyatı için tarih verdi. Bitcoin Çarşamba günü mutlak bir yara aldı. Kripto para birimi bir iki saat içinde yüzde 10’luk bir düşüş gördü ve yaklaşık beş ay içinde ilk kez 7 bin 700 dolar seviyesinin altına düştü.

Son birkaç ay içerisinde kripto pazar haberlerini takip ettiyseniz, muhtemelen sürekli yinelenen bir ismi de fark etmişsinizdir: Dave the Wave.

Bitcoin 3 bin dolardan 14 bin dolara yükseldiğinde bu yılın başlarında görülen mikro boğa koşusu boyunca Dave, takipçilerine daha geniş bir düzelmenin muhtemel olduğunu hatırlatmaya devam etti. BTC için sağlıklı olacağını iddia ettiği 6 bin dolarlık bölgeye düzeltme öngörülerini sürekli paylaştı. Analistin 6 bin dolarlık temel fiyat bölgesine düşme öngörüsü gerçekleşiyor gibi görünüyor. Bu makalenin önceki bölümlerinde de belirtildiği gibi, Bitcoin kendini potansiyel olarak 6 bin dolarak götüren başka bir çöküşün eşiğinde, 7 bin 400 dolarda buldu.

Dave the Wave Süreç İçin Ne Söylüyor?

Dave’in en son tweetlerinden birine göre Bitcoin’i düşüş bekliyor. Piyasa döngüsünün bir analizinden bahseden Dave, Bitcoin’in kasım ayında dibi göreceğini ve ayı koşusunun böylece tamamlanacağını ifade etti. Dave’e göre bu süreçten sonra yeniden yükseliş başlayacak.

Kripto para biriminin ne kadar düşeceği konusunda ise Dave, 6 bin 700 doları işaret ediyor.

Daha da Düşebilir

Peter Schiff ise kripto para biriminin 2 bin dolara ya da daha düşük seviyelere düşebileceğini iddia ediyor.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x