Yükleniyor...

David Rubenstein, Kripto Şirketlerine Yatırım Yaptığını Açıkladı

Carlyle Group'un kurucu ortağı David Rubenstein, kripto şirketlerine bireysel yatırımlar yaptığını kabul etti ve kripto düzenlemeleri hakkında konuştu.

David Rubenstein Kripto Sirketlerine Yatirim Yaptigini Acikladi

Carlyle Group’un kurucu ortağı David Rubenstein, kripto şirketlerine bireysel yatırımlar yaptığını kabul etti ve kripto düzenlemeleri hakkında konuştu.

Rubenstein, ABD Kongresi’nden aşırı sıkı düzenlemeler beklemediğini söyleyerek düzenlemeler hakkında konuştu.

Rubenstein, Kripto Düzenlemeleri Hakkında Olumlu Bakıyor

CNBC‘den Squawk Box ile konuşan milyarder David Rubenstein, hükümet düzenlemesinin sektör için olumlu olacağına inandığını ve ABD Kongresi’nin ülkedeki inovasyon ortamını artırmak için iş birlikçi bir yaklaşım izleyeceğini söyledi.

Konu hakkında Rubenstein şöyle dedi:

“Kripto seçim bölgesi kongrede çok güçlü ve çok Cumhuriyetçi veya özgürlükçü olma eğilimindeler. Sektörün Kongre üyeleriyle uğraşırken endüstrinin hoşgörülü olması muhtemel değil.”

Daha önce kripto para birimleri konusunda şüpheci olan Rubenstein’ın aylar önce fikrini değiştirdiği öğrenildi. Colossus’un podcast’inde “Kripto para satın almadım, ancak sektöre hizmet eden şirketleri satın aldım çünkü cin şişeden çıktı” diyen Rubenstein, kripto endüstrisine daha sıcak bakıyor.

Rubenstein yeni bakış açısını yineledi ve şunları söyledi:

“Blockchain ile ilgili yatırımların ve kripto ile ilgili şeylerin bir kısmı muhtemelen bir süre daha bizimle olacak”

Bunlara ek olarak sözlerine şöyle devam etti:

“Gençler trend başlatmak için gereken zeka ve enerjiye sahipler”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner