Yükleniyor...

Cardano, Daedalus’un Test Sürümünü Yayınladı

Cardano geliştiricisi Input Output, merakla beklenen Vasil yükseltmesinden önce Daedalus cüzdanının yeni test sürümlerini yayınladı.

Cardano Daedalusun Test Surumunu Yayinladi

Cardano geliştiricisi Input Output, merakla beklenen Vasil yükseltmesinden önce Daedalus cüzdanının yeni test sürümlerini yayınladı.

Vasil hard fork, Cardano ağı için en kritik güncellemelerden biri olarak kabul ediliyor. Bu güncelleme ile birlikte ağın ölçeklendirme özelliğinin daha iyi bir duruma gelmesi ve daha verimli bir platform olması bekleniyor. Cardano, büyük yükseltme için hazırlıklarını sürdürürken, Daedalus cüzdanı için de bir yenilik getirdi.

Cardano Daedalus Cüzdanı Test Sürümü Geliştirici ve Operatörlere Açıldı

cardano ada cuzdani daedalusin alonzo guncellemesini destekleyen ilk surumu cikti

Cardano, Daedalus cüzdanını, Cardano’nun yerel coin’i ADA için tam node destekli hiyerarşik deterministik (HD) bir masaüstü cüzdanı olarak tanımlıyor.

Yeni sürümler şu an yalnızca, üretim öncesi ve önizleme test ortamları üzerinde çalışan geliştiriciler ve hisse havuzu operatörleri için mevcut. Şirket, bunun çok beklenen Vasil yükseltmesine yönelik son adımlarından biri olduğunu iddia ediyor.

Input Output tarafından yayınlanan en son güncellemeye göre, ana doğrulayıcıların yüzde 85‘i Vasil sürümü olan 1.35.3’te çalıştırılıyor.

Yolundaki adımlarından birinde de Daedalus olan, birkaç kez ertelenen Vasil yükseltmesinin Eylül ayında gerçekleşmesi hedefleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner