Yükleniyor...

DCG, TradeBlock’u Kapatacağını Duyurdu

Digital Currency Group (DCG), TradeBlock kurumsal ticaret platformunu kapatıyor.

dcg

Digital Currency Group (DCG), TradeBlock kurumsal ticaret platformunu kapatıyor.

DCG’nin TradeBlock birimi ticaret yürütme ve birincil aracılık hizmetleri sunmaktaydı. Platformun kapatılması 31 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak.

Digital Currency Group, Kurumsal Ticaret Platformunu 31 Mayıs’tan İtibaren Kapatıyor

İflas etmiş kredi verme işinin alacaklıları ile müzakere eden dijital varlık grubu Digital Currency Group, kurumsal yatırımcılara ticaret yürütme, fiyatlandırma ve birincil aracılık hizmetleri sağlayan TradeBlock’u kapatacağını duyurdu.

dcg

Connecticut merkezli DCG, Stamford tarafından da kontrol edilen kripto para birimi medya ve etkinlik şirketi CoinDesk Inc., 2020 yılında finansal detayların açıklanmadığı bir işlemle TradeBlock’u satın aldı. CoinDesk, indeksleme işini kendi haline getirdi ve geri kalan operasyonlar daha sonra TradeBlock ticaret platformu olarak dağıtıldı.

Bir DCG’den yapılan açıklamaya ise şu şekilde: 

“Daha geniş ekonominin durumu ve uzayan kripto kışı ile birlikte ABD’deki dijital varlıklar için zorlu düzenleyici ortam nedeniyle, işin kurumsal ticaret platformu tarafını kaldırma kararı aldık. Bu kapatma işlemi 31 Mayıs itibari ile geçerli olacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner