Yükleniyor...

DeeLance Web3 Teknolojisi ile İş Dünyasında Değişimi Başlatıyor

Web3 ekosistemi ile freelance iş süreçlerini bir araya getirmek için yola çıkan kripto projesi DeeLance, iş dünyasını kökünden değiştirmeye hazırlanıyor.

DeeLance 1

Web3 ekosistemi ile freelance iş süreçlerini bir araya getirmek için yola çıkan kripto projesi DeeLance, iş dünyasını kökünden değiştirmeye hazırlanıyor.

Freelance yani serbest çalışma modeli, gittikçe dijitalleşen dünyamızda çok daha fazla tercih edilen bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

COVID-19 pandemisinin de etkisiyle daha fazla şirket serbest çalışma modeline geçerken hem çalışanlar hem de iş verenler çeşitli platformların arayışına giriyor.

Bu platformlar arasında Upwork, Fiverr veya Freelancer gibi işe alım platformlarının yanı sıra DeeLance isimli bir kripto proje de yer alıyor.

Web3 tabanlı bir kariyer platformu olmayı amaçlayan DeeLance, iş, işveren ve iş arayanları bir araya getirmenin ötesinde çok sayıda hizmet sunmayı hedefliyor.

Ön satış etkinliği devam eden proje, DeeLance satın alarak bu değişime ortak olmak isteyen yatırımcıları bekliyor.

DeeLance, İş Dünyasını Web3 İle Birleştirmek İstiyor

DeeLance proje ekibi Web3 teknolojisine dayanan kariyer platformundaki iş süreçlerini blok zinciri teknolojisi ile desteklemeyi istiyor.

Kullanıcıların yalnızca çalışan veya iş bulmakla kalmamasına odaklanan ekip, DeeLance Metaverse evreninde arazi satın alma veya NFT pazar yerinde alım satım yapma gibi hizmetler de sunmayı planlıyor.

DeeLance projesini rakiplerinden ayıran en önemli özellik ise mülkiyet hakkı olarak kabul ediliyor.

DeeLance platformu üzerindeki dijital çalışmaların mülkiyetinin bir NFT ile somutlaştırılabileceği ve bu sayede işe alım yapan kişinin parasını ödediği projenin sahipliğini güvence altına alabileceği ifade ediliyor. Aynı zamanda işi yapan kişinin de ödeme alana kadar işin asıl sahibi olacağı belirtiliyor.

Her iki tarafı da korumayı hedefleyen bu özelliğin, freelance iş dünyasında adeta bir devrim yaratabileceği konuşuluyor. DeeLance satın almak için acele eden yatırımcıların, projenin bu özelliğine ilgi gösterdiği düşünülüyor.

Diğer taraftan DeeLance platformu üzerinde kullanıcıların ofis kiralama ve reklam için ödeme yapma gibi özelliklerden de faydalanabileceği ifade ediliyor.

DeeLance Nasıl Satın Alınır?

Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan DeeLance token, her aşamada fiyatı artacak şekilde planlanan bir ön satış etkinliği ile yatırımcılara sunuluyor.

Toplamda 1 milyar adet bulunan DeeLance tokenin 300 milyon adeti ön satışta satın alınabiliyor.

Projeye ilgi gösteren yatırımcılar Transak ödeme ağı üzerinden Ethereum, Tether veya kart kullanarak DeeLance satın alma fırsatı bulabiliyor.

Token arzının yüzde 30’unun satıldığı ön satışın bitmesinin ardından DeeLance coin’in önde gelen borsalarda listelenmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner