Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Kritik Süreç Başladı!

SEC ile başı dertte olan Binance ve Coinbase, piyasayı diken üstünde tutmaya devam ediyor, Bitcoin (BTC) için bundan sonra ne olabilir?

btc time

SEC ile başı dertte olan Binance ve Coinbase, piyasayı diken üstünde tutmaya devam ediyor, Bitcoin (BTC) için bundan sonra ne olabilir?

SEC’in Binance ve Coinbase’e dava açması, Binance US‘in onlarca coin’i delisi etmesi, yatırımcıların korkuyla piyasadan çıkması, sektörde büyük bir karışıklık yarattı. Yaşanılanlardan kaynaklı volatil hareketler sergileyen BTC, rotasını belirlemek için kritik bir sürece adım atıyor. Güncel olarak ara fiyatta alıcı bulan BTC, fud haberlere nasıl tepki verdi? Fiyat bundan sonra hangi yöne doğru hareket edebilir?

Bitcoin’de (BTC) Teknik Analiz Ne Gösteriyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CZ’nin son gelişmeler hakkında yaptığı açıklamalar BTC’e yukarı yönlü tetiklemişti. 27.300 dolardan satış baskısı gören BTC, 25.300 dolara anlık olarak gevşedi. Bu noktadan da tepki alarak yüzde 4,20’lik bir artış gösterdi. Şu an için 26.435 dolardan işlem gören BTC, yukarı yönlü fiyatlayabilmesi adına sırasıyla 26.800 – 27.255 – 28.198 ve 28.775 dolar seviyelerini kırması takip edilebilir.

SEC’in agresif tavrını devam ettirmesi, piyasayı etkileyebilecek diğer fud haberler gibi durumlarda, BTC fiyatı daha da aşağıya çekilebilir. BTC için takip edilebilecek destek seviyeleri 25.800 ve 25.257 dolardır. Alış yönlü işlemlerin bu noktada daha fazla rol oynaması beklenebilir.

Ekran Resmi 2023 06 08 10.09.38

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x