Yükleniyor...

Binance US, Birçok Pariteyi Kaldıracağını Açıkladı

Binance US, SEC'in davasının ardından birçok pariteyi kaldıracağını açıkladı.

Binance

Binance US, SEC’in davasının ardından birçok pariteyi kaldıracağını açıkladı.

SEC davası sonrası Binance’in ABD kolu Binance US, bazı alım satım çiftlerini sonlandıracağını açıkladı. Bugün itibariyle SEC, Binance US’in varlıklarını dondurduğunu açıkladı.

Binance US, SEC Davası Ardından Birçok Paritenin Alım Satımını Durdurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance‘in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kolu, OTC ticaret platformunu askıya aldı ve desteklenen dönüşümlü ticaret çiftlerinin sayısını azalttı.

Binance US,  7 Haziran’da çeşitli kripto paralar için alım satım hizmetlerini askıya aldı. Hareket, bu hafta başlarında Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından Binance kuruluşları ve liderliğine karşı açılan bir davanın ardından geldi. 

binance

Binance US, açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Dikkatli bir değerlendirmenin ardından Binance US, seçili Gelişmiş Alım Satım çiftlerini 8 Haziran 2023’te 19.00 TSİ / 22.00 TSİ’de kaldıracak. Ayrıca Satın Al, Sat ve Dönüştür teklifimizi modernize etmeye karar verdik ve OTC Ticaret Portalımızı duraklattık.”

Binance US, yaptığı açıklamada alım satımı durdurulan işlemleri paylaştı. Binance US, BTC, USDT ve BUSD paritesindeki birçok token paritesini kaldırdı.

Goruntu 7.06.2023 22.06

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x