Yükleniyor...

Binance, SEC Davasında Diğer Borsalardan Farklı Olduğunu Söyledi

Binance bugün Twitter hesabından bir paylaşım yaparak SEC davasına dair açıklama yaptı.

binance

Binance bugün Twitter hesabından bir paylaşım yaparak SEC davasına dair açıklama yaptı.

Binance, Çin Twitter hesabı üzerinden topluluğunun yanında olduğunu ve kripto için savaşmaya devam edeceklerini belirtti. Borsa, SEC ile davasının ardından açıklamalarına ve topluluğu bilgilendirmeye devam ediyor.

Binance: Birlikte Daha Güçlüyüz

7 Haziran tarihinde kripto para borsası Binance, SEC ile süregelen bir davanın ortasında, Çin sosyal medya platformlarında “StrongTogether” etiketiyle bir bildiri yayınladı. Borsa, açıklamasında cüzdan adreslerinin şeffaf olduğunu ve “tüketicilerin fonlarını asla sızdırmadığını” ve “teminatlı herhangi bir borca” sahip olmadığını belirtti.

Ayrıca, Binance’in siyasi adaylara “büyük bağışlar” yapmadığını ve eğlence ve medya kuruluşlarına “büyük sponsorluklar” vermediğini de ifade etti.

Binance’in açıklamasının çevrilmiş bir versiyonu aşağıdaki ifadeleri içeriyordu:

“Topluluğumuz birçok farklı ırktan, etnik kökenden ve inançtan geliyor; kullanıcılarımız ve sektör için çalışmaya devam edeceğiz. Biz diğerlerinden farklıyız. Biz Binance’iz.”

Binance, özel olarak isimlendirilmese de, geçtiğimiz yıl iflas eden bir kripto para borsası olan FTX’ten farklı olduğunu belirtmeye çalıştı. FTX, varlıkları yanlış yönetmek ve kardeş hedge fonu Alameda Research’e borç para vermek gibi suçlamalarla karşı karşıya kalmıştır. Borsa kurucusu Sam Bankman-Fried, şu anda elektronik dolandırıcılık suçlamalarıyla ev hapsinde yargılanmayı beklemektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner