Yükleniyor...

DefiLlama Bir Token Planlamadığını Söyledi

DefiLlama, bir LLAMA token’ı planlamadığını açıkladı.

defi 1

DefiLlama, bir LLAMA token’ı planlamadığını açıkladı.

DeFi platformu, takma adlı bir çalışanın şirketin kurucularını desteksiz bir token başlatmakla suçlamasının ardından geçtiğimiz günlerde kullanıcılarından özür diledi.

DefiLlama Token Planlamadığını Söyledi ve Kullanıcılarından Özür Diledi

Merkezi olmayan finans platformu, hafta sonu bir iç çatışmanın kamuoyuna yansımasının  ardından Twitter’da yaptığı açıklamada, DefiLlama‘nın bir LLAMA token’ı planlamadığını aktardı.

DefiLlama konuya dair açıklamasını bir Tweet dizisi üzerinden gerçekleştirdi.

DefiLlama bir Twitter ileti dizisinde şunları dedi:

“Şu anda planlanmış bir LLAMA tokeni yok ve her önemli kararda olduğu gibi herhangi bir olası airdrop toplulukla tartışılacak.” 

Sözde bir DefiLlama çalışanı olan 0xngmi, şirketin kurucularını desteksiz bir token başlatmakla suçladıktan sonra hafta sonu boyunca Blockchain veri platformunun bir sürümünü çatalladı. Bir gün önce DefiLlama, Twitter’da bazı katılımcıların takımın isteklerine ters düşeceğini söylediği bir token airdrop’u ima etti. 

DefiLlama Pazartesi günü yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Yaşananları arkamızda bırakmak istiyoruz. DeFiLlama ekibi, zayıf iletişim ve ekip içindeki bir yanlış anlaşılmanın sonucu olarak dün meydana gelen olaylar için özür dilemek istiyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner