Yükleniyor...

Derecelendirme Şirketi Kripto Endüstrisini İleriye Taşıyan Kripto Para Projesini Açıkladı

Bu haftanın başlarında VC yatırımcısı ve Bitcoin boğası Anthony Pompliano, Ethereum'un geçerli bir para olduğuna inanmanın hata olduğunu söyleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ethereum Weiss Ratings

Bu haftanın başlarında VC yatırımcısı ve Bitcoin boğası Anthony Pompliano, Ethereum’un geçerli bir para olduğuna inanmanın hata olduğunu söyleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu söylem Pompliano ile Ethereum ve Ethereum tabanlı DeFi hayranları arasında ateşli bir tartışmaya neden oldu.

Kripto derecelendirme şirketi olan Weiss Ratings tartışmalara nokta koyan bir açıklama yaparak, kripto endüstrisinde Ethereum’un rolüne ilişkin değerlendirmesini paylaştı.

Weiss Ratings Ethereum’u Savundu

Weiss Ratings, Anthony Pompliano’ya doğrudan yanıt vermedi ancak açıklamalarındaki zamanlama çoğu soru işaretini açıklığa kavuştururken Pompliano’ya yanıt olarak değerlendirildi. Derecelendirme şirketi en büyük ikinci Blockchain projesi Ethereum ve projenin yerel kripto para birimi ETH için savunma yaptı. Weiss Ratings’e göre, ABD’nin dijital USD çıkarmalarını teşvik edenler ve Çin’i kendi kripto parasını geliştirdiği için övenler yanlış bir tutum sergiliyor. Bu insanlar, kripto paraların varlığını borçlu olduğu merkeziyetsizliğin ne olduğunda anlamıyor ve hala merkezi projeleri savunuyor.

Şirket aynı zamanda Ethereum’un kripto para endüstrisini ileri iten güç olduğunu söylüyor. Ayrıca, Binance, Tron, EOS ve diğerleri de dahil olmak üzere mevcut kripto projelerinin çoğunun başlangıçta Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edildiğini hatırlatan Weiss Ratings, Ethereum Blockchain’in ve kripto parasının hem üzerine proje inşa etme hem de ticaret için oldukça iyi olduğuna dikkat çekerek şu açıklamayı yaptı:

Şu anda ETH, sektörü ileriye taşıyan ana projedir. Eğer inşa etmek veya ticaret yapmak istiyorsanız, ETH doğru yerdir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner