Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Dev Kripto Para Borsası Binance 6-8 Saat Kapalı Kalacak

Dev Kripto Para Borsası Binance 6-8 Saat Kapalı Kalacak

ABONE OL:google-news

Hack saldırısı sonrası Binance, güvenilirliğe dönük sorunlarla ilgili soruların gündeminde. 7.000 BTC miktarındaki hack saldırısından bu yana Binance hızla önemli adımlar attı ve platformda üç güvenlik güncellemesi yapıldı.

Dev kripto para borsası 15 Mayıs 2019’da planlı güncelleme kapsamında 03:00 (UTC) itibariyle güncelleme alınacak. Güncellemenin Türkiye saati ile 06:00’da başlayacağının altını çizelim. Güncellemenin 6-8 saat sürmesi bekleniyor.

Bu süreçte borsa kullanılamayacak. Güncelleme süresinde para yatırma, para çekme, alım ve satım işlemleri kullanılamayacak.

Güncellemeye ilişkin borsa tarafından yapılan açıklamadan bir kesit:

Güncelleme başlamadan önce tamamlanmayan para yatırma talepleri güncelleme tamamlandıktan sonra işleme koyulur. Lütfen sistem güncellemesinin ardından mevduatların hesabınıza yansıması için biraz zaman tanıyın.

Hack saldırısının ardından borsanın birçok hizmeti kısıtlanarak kullanılamaz hale gelmişti. Borsa, saldırının altından görülen düzensiz işlemlerden dolayı mevcut tüm API anahtarları işlevselliğini kısıtladı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar