Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası Binance 6-8 Saat Kapalı Kalacak

Hack saldırısı sonrası Binance, güvenilirliğe dönük sorunlarla ilgili soruların gündeminde.

Kripto Para Borsası Binance

Hack saldırısı sonrası Binance, güvenilirliğe dönük sorunlarla ilgili soruların gündeminde. 7.000 BTC miktarındaki hack saldırısından bu yana Binance hızla önemli adımlar attı ve platformda üç güvenlik güncellemesi yapıldı.

Dev kripto para borsası 15 Mayıs 2019’da planlı güncelleme kapsamında 03:00 (UTC) itibariyle güncelleme alınacak. Güncellemenin Türkiye saati ile 06:00’da başlayacağının altını çizelim. Güncellemenin 6-8 saat sürmesi bekleniyor.

Bu süreçte borsa kullanılamayacak. Güncelleme süresinde para yatırma, para çekme, alım ve satım işlemleri kullanılamayacak.

Güncellemeye ilişkin borsa tarafından yapılan açıklamadan bir kesit:

Güncelleme başlamadan önce tamamlanmayan para yatırma talepleri güncelleme tamamlandıktan sonra işleme koyulur. Lütfen sistem güncellemesinin ardından mevduatların hesabınıza yansıması için biraz zaman tanıyın.

Hack saldırısının ardından borsanın birçok hizmeti kısıtlanarak kullanılamaz hale gelmişti. Borsa, saldırının altından görülen düzensiz işlemlerden dolayı mevcut tüm API anahtarları işlevselliğini kısıtladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner