Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası Saatlerce Kapalı Kalacak!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance'ın yaptığı açıklamaya göre, planlı sistem bakımından dolayı borsa yaklaşık 8 saat boyunca kapalı kalacak.

Kripto Para Borsası QuadrigaCX

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’ın yaptığı açıklamaya göre, planlı sistem bakımından dolayı borsa yaklaşık 8 saat boyunca kapalı kalacak.

Yapılan açıklamada planlı bakım TSİ 12 Mart 2019 05:00’da gerçekleşeceği ve yaklaşık 8 saat süreceği bilgisi yer alıyor. Bu süre zarfında borsada para yatırma, çekme ve alım satım işlemleri kapatılacak. Güncelleme öncesi gerçekleşmeyen para yatırma işlemlerinin ise güncellemenin tamamlanmasından sonra işleme alınacağı belirtiliyor.

Güncellemenin tamamlanmasının ardından borsanın sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapılacak.

CoinMarketCap’in verilerine göre, Binance’ın 24 saatlik işlem hacmi 900 milyar dolar ve bu da onun dünyanın en büyük kripto para borsası olduğu anlamına geliyor. Borsanın en az dört birinin ise Türk kullanıcılardan oluştuğunun altını çizelim. Borsa, sırasıyla Amerika, Japonya ve Hindistan’ın ardından dünya çapında en çok ziyaretçiyi Türkiye’den alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner