Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Dev Kripto Para Borsası Saatlerce Kapalı Kalacak!

Dev Kripto Para Borsası Saatlerce Kapalı Kalacak!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’ın yaptığı açıklamaya göre, planlı sistem bakımından dolayı borsa yaklaşık 8 saat boyunca kapalı kalacak.

Yapılan açıklamada planlı bakım TSİ 12 Mart 2019 05:00’da gerçekleşeceği ve yaklaşık 8 saat süreceği bilgisi yer alıyor. Bu süre zarfında borsada para yatırma, çekme ve alım satım işlemleri kapatılacak. Güncelleme öncesi gerçekleşmeyen para yatırma işlemlerinin ise güncellemenin tamamlanmasından sonra işleme alınacağı belirtiliyor.

Güncellemenin tamamlanmasının ardından borsanın sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapılacak.

CoinMarketCap‘in verilerine göre, Binance‘ın 24 saatlik işlem hacmi 900 milyar dolar ve bu da onun dünyanın en büyük kripto para borsası olduğu anlamına geliyor. Borsanın en az dört birinin ise Türk kullanıcılardan oluştuğunun altını çizelim. Borsa, sırasıyla Amerika, Japonya ve Hindistan’ın ardından dünya çapında en çok ziyaretçiyi Türkiye’den alıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar