Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Dev Kripto Para Borsası Visa Banka Kartı Çıkardı!

Dev Kripto Para Borsası Visa Banka Kartı Çıkardı!

ABONE OL:google-news

Dev kripto para borsası Coinbase, İngiltere ve ABD’deki müşterilerinin doğrudan Coinbase hesaplarındaki kripto paralarını harcamalarına olanak sağlayan Visa banka kartı çıkardı.

San Francisco merkezli borsa haberi Çarşamba günü yayınladığı bir blog yazısıyla açıkladı. Borsa, yeni Coinbase Card’ı ile müşterilerinin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğer kripto para birimlerini bankalarındaki para kadar zahmetsizce harcayabileceklerini söyledi.

Borsa, müşterilerinin banka kartını kullanarak bir işlemi tamamladıklarında kripto para biriminin anında İngiliz Sterlini (GBP) gibi fiat para birimine dönüştürüldüğünü belirtiyor.

Kart, Coinbase platformunda satın almak ve satmak için mevcut tüm kripto varlıklarını destekliyor ve yapılan duyuruya göre müşteriler, yemek veya rezervasyon işlemleri gibi günlük satın alımlarında kripto varlıklarını kullanabiliyorlar.

Coinbase, müşterilerinin harcama yapabilmek için belirli miktarda kripto para birimini karta önceden yüklemek zorunda olduklarını söylüyor.

Borsa, hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabilen bir kart uygulamasını da başlattı. Müşteriler, uygulama üzerinden harcamalarını finanse etmek için hangi kripto para birimlerini kullanacaklarını seçebiliyorlar. Uygulama aynı zamanda anlık fatura, işlem özetleri ve harcama kategorileri sunuyor.

Coinbase, ilk 1.000 müşteri için kart basma ücretinin (6,48 dolar) alınmayacağını açıkladı. Kartların ihraççısı ise İngiltere’deki ödeme işleyicisi olan PaySafe.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar