Anasayfa Haberler Dev Ripple (XRP) Balinasından Dikkat Çeken Transfer!

Dev Ripple (XRP) Balinasından Dikkat Çeken Transfer!

Dev Ripple (XRP) balinası harekete geçti ve yaptığı milyonlarca XRP’lik transferle dikkatleri üzerine çekti.

Twitter’daki Whale Alert hesabı 7 Ağustos’ta alarm verdi ve 100 milyon XRP’nin bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana transfer edildiğini duyurdu. Transferin dolar karşılığı ise yaklaşık 31 milyon dolar.

Uzmanlar ve trader’lar 100 milyon XRP’lik transferin kim veya kimler tarafından yapıldığı sorusunu sormaya başladılar. Onlara göre bu işlemin arkasında XRP’nin ihraççısı Ripple var ve cüzdanlarında beklettiği XRP’lerin bir kısmını bir kuruma veya kripto para borsasına tezgah üstü piyasalar aracılığıyla sattı.

Bu transfere ek olarak Salı günü yine bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası Bittrex’e 15 milyon XRP, bilinmeyen bir cüzdandan Gatehub borsasına ise 17 milyon XRP’lik bir transfer gerçekleştirildi.

XRP transferlerinin bu denli etkin olduğu dönemde ise XRP fiyatı tam anlamıyla dibi görmüş durumda. En büyük ikinci altcoin olan XRP fiyatı son 24 saatte yüzde 2’lik kayıpla 0,30 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları