Yükleniyor...

Devasa Bitcoin (BTC) İşlemleri Dikkat Çekiyor

CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para birimi, 8 bin 660 dolar seviyesinde işlem görüyor.

bitcoinde devasa işlemler

CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para birimi, 8 bin 660 dolar seviyesinde işlem görüyor. Yaşanan bu durum satın alım için bir işaret olarak kabul ediliyor.

Whale Alert, devasa bir işlem daha bildirdi. Buna göre 47.446 Bitcoin (BTC) değerinde bir işlem tespit edildi. Whale Alert botu, anonim bir cüzdandan Bittrex borsasındaki bir adrese ilk olarak 47.446 BTC değerinde bir işlemi yayınladı. Bunu, Bittrex’ten bu cüzdana geri gönderilen aynı miktarda BTC takip etti.

Bitcoin'de Devasa İşlemler

Şu an BTC 8 bin 660 dolardan işlem görüyor. Bitcoin balinalarının daha aktif hale gelmesi bekleniyor. Whale Alert tarafından Bitcoin blokzincirinde bildirilen diğer son işlemler de aynı nitelikte olabilir. Whale Alert, 27 Şubat’ta da borsalar ve birkaç kayıtlı olmayan Bitcoin cüzdanını içeren benzer boyutlu bir işlem bildirmişti.

Winklevoss Yine Bitcoin’i Övdü

Winklevoss ikiz kardeşlerinden Tyler, Twitter’da Bitcoin’i övdü. BTC’yi dünya tarihindeki en iyi güvenli liman olarak adlandırıyor. Tyler Winklevoss şunları söyledi:

“Bir noktada insanlar uyanacak ve Bitcoin’in dünyanın gördüğü en iyi güvenli varlık olduğunu anlayacaklar. O zamana kadar fırsat bol.”

Winklevoss fiyat düştükçe Bitcoin’i övüyor, analistler ise dipten satın alma zamanının geldiğine inanıyorlar. Örneğin Crypto Michaël de dipten satın alma sezonunun başladığını dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner