Yükleniyor...

Digital Asset’in Blockchain Ağına Katılanların Sayısı Artıyor

Kurumsal ürünler geliştiren bir Blockchain teknolojisi şirketi olan Digital Asset, küresel bir Blockchain ağı başlatıyor Digital Asset'in oluşturacağı Blockchain ağına katılanlar arasında ise Goldman Sachs, Moody's, Microsoft gibi önemli şirketler yer alıyor.

blockchain 1519706

Kurumsal ürünler geliştiren bir Blockchain teknolojisi şirketi olan Digital Asset, küresel bir Blockchain ağı başlatıyor

Digital Asset‘in oluşturacağı Blockchain ağına katılanlar arasında ise Goldman Sachs, Moody’s, Microsoft gibi önemli şirketler yer alıyor. Bu şirketlerin yanı sıra birçok büyük şirket Digital Asset‘in Blockchain ağında yer alıyor.

Digital Asset’in Blockchain Ağına Büyük Şirketler İlgi Duyuyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Digital Asset’in geliştirmekte olduğu Blockchain ağına büyük şirketler ilgi gösteriyor. Goldman Sachs, Moody’s, DRW ve Microsoft, projeye katılan çok sayıda firma arasında yer alıyor. Gizliliği etkinleştirecek olan ağın Temmuz ayında piyasaya sürülmesi hedefleniyor.

goldman sachs kripto piyasasindaki dususle tetiklenen yayilma etkisi endiselerini ele aldi

DRW’den Don Wilson tarafından ortaklaşa kurulan finansal ve teknoloji şirketi Digital Asset, gizliliğin ana hedef olduğu bir Blockchain üzerinde çalışıyor. Bu geliştirilen projede finans ve teknoloji alanındaki en büyük isimlerden bazıları da destek veriyor.

Goldman Sachs, Moody’s, DRW ve Microsoft, Canton Network olarak adlandırılan Blockchain’ine katılan firmalar arasında yer alıyor. Açıklamaya göre, kurumsal varlıklar için özel olarak tasarlanmış, gizliliğin etkinleştirildiği, birlikte çalışabilir bir Blockchain yaratılacak. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x