Anasayfa Altcoinler Digital Currency Group'un CEO’suna Göre Kaliteli Altcoin Almanın Zamanı Geldi

Digital Currency Group’un CEO’suna Göre Kaliteli Altcoin Almanın Zamanı Geldi

Bitcoin’in yükselişi karşısında altcoinler büyük ölçüde değer kaybetti ve bu değer kaybı son zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Kimi altcoin BTC bazında tüm zamanların en düşük seviyelerini gördü.

Bitcoin rallisine altcoinlerin ne zaman ayak uyduracağı hala cevapsız bir soru. Kripto para alanındaki en büyük risk sermayesi şirketi Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, tam da bu konuya parmak basarak önemli bir değerlendirmede bulundu.

Silbert, Twitter hesabından Bitcoin (BTC) ile artık aliteli altcoinleri almanın zamanının geldiğini hissetmeye başladığını ve altcoinlerin dibe vurduğunu düşündüğünü ifade ettiği bir tweet attı.

Silbert’ın tweet attığı sırada Bitcoin 13.000 dolardan işlem görüyor ve en büyük altcoin Ethereum, Bitcoin’e karşı son 2, 2.5 yıldan bu yana görmediği seviyeleri test ediyordu. En büyük kripto para biriminin 12.000 doların altına düşmesi ile birlikte altcoinler BTC bazında bir miktar yükseldi. Dolar bazında ise ilk 20 altcoin büyük oranda değer kaybetmiş durumda.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları