Anasayfa Altcoinler Digital Currency Group'un CEO’suna Göre Kaliteli Altcoin Almanın Zamanı Geldi

Digital Currency Group’un CEO’suna Göre Kaliteli Altcoin Almanın Zamanı Geldi

Bitcoin’in yükselişi karşısında altcoinler büyük ölçüde değer kaybetti ve bu değer kaybı son zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Kimi altcoin BTC bazında tüm zamanların en düşük seviyelerini gördü.

Bitcoin rallisine altcoinlerin ne zaman ayak uyduracağı hala cevapsız bir soru. Kripto para alanındaki en büyük risk sermayesi şirketi Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, tam da bu konuya parmak basarak önemli bir değerlendirmede bulundu.

Silbert, Twitter hesabından Bitcoin (BTC) ile artık aliteli altcoinleri almanın zamanının geldiğini hissetmeye başladığını ve altcoinlerin dibe vurduğunu düşündüğünü ifade ettiği bir tweet attı.

Silbert’ın tweet attığı sırada Bitcoin 13.000 dolardan işlem görüyor ve en büyük altcoin Ethereum, Bitcoin’e karşı son 2, 2.5 yıldan bu yana görmediği seviyeleri test ediyordu. En büyük kripto para biriminin 12.000 doların altına düşmesi ile birlikte altcoinler BTC bazında bir miktar yükseldi. Dolar bazında ise ilk 20 altcoin büyük oranda değer kaybetmiş durumda.

“En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
48.997,150.39%