Yükleniyor...

Dijital Banka Nubank, Kripto Para Çıkardı

Dijital banka Nubank, Polygon (MATIC) ağında geliştirdiği ve 100 milyar adetlik bir arzdan oluşan Nucoin'i piyasaya sürdü.

Nubank kripto para cikardi

Dijital banka Nubank, Polygon (MATIC) ağında geliştirdiği ve 100 milyar adetlik bir arzdan oluşan Nucoin’i piyasaya sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Brezilya merkezli dijital bankacılık şirketi Nubank, sadakat programının bir parçası olarak Nucoin adında bir kripto para birimi çıkardı. Brezilyalı müşterilerinin bankacılık uygulamasında kripto para ticareti yapmasına olanak tanıyan Nubank, geçtiğimiz yıl planladığı kripto para projesini de başlatmış oldu. Nubank, Nucoin’in toplam arzını 100 milyar olarak belirlerken, blockchain desteği konusunda Polygon’u seçti.

Nubank, Nucoin ile Kripto Sahnesine Çıktı

Brezilya merkezli Nubank, kripto endüstrisine yönelik hamlesine bir yenisini daha ekleyerek, Nucoin’i piyasaya sürdü. Nucoin, 100 milyar adetlik bir arza sahip olacak ve Polygon ağını kullanacak.

Ayrıca Nubank, bankacılık uygulamasında başlattığı kripto ticaretine, Nucoin paritesini de dahil edecek. Bu vesileyle banka, ikincil bir pazara ihtiyaç duymayacak ve birimlerin özel bir cüzdana çekilmesi mümkün olmayacak.

Geçtiğimiz yıl duyurulan bu proje, yapılan bir basın açıklamasına göre, 70 milyon kullanıcıya aktif olarak sunulmaya başlanacak.

Nucoin planları arasında, airdrop yapılması, çekilişler düzenlenmesi, ödemelerden komisyon verilmesi, aktif bir topluluğun oluşturulması yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x