Yükleniyor...
Sponsored

Disney, Metaverse Konusunda Ne Düşünüyor?

Disney bugün, spor yayın portföyünü genişletme planlarını yineledi ve Disney patronu Bob Chapek, şirketin NFL Pazar Bileti için teklif verdiğini doğruladı.

disney metaverse

Disney bugün, spor yayın portföyünü genişletme planlarını yineledi ve Disney patronu Bob Chapek, şirketin NFL Pazar Bileti için teklif verdiğini doğruladı. Disney ayrıca ürünlerini spor merkezli özelliklerle, metaverse etrafında yenilemeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chapek, CNBC ile yaptığı bir röportajda NFL Pazar Bileti haberlerini doğruladı.

Disney’in Metaverse Planları

Chapek Disney’in metaverse planlarına da değindi. Ayrıntı vermeden metaverse’ün Disney’in gündeminde olduğunu şu ifadelerle anlattı;

“Metaverse’ün gelecek olduğunun farkındayız. Buna istediğinizi diyebilirsiniz, buna metaverse diyebilirsiniz, buna fiziksel ve dijital deneyimlerin karışımı diyebilirsiniz, bence Disney’in mükemmel olması gerektiğini düşünüyorum. Bunun gittiğinin farkındayız. İster bir spor etkinliği olsun, ister bir eğlence sunumu olsun, yalnızca oynatmaya sahip olduğunuz pasif türden bir deneyimden daha az ve daha çok etkileşimli, ileriye dönük, aktif olarak meşgul bir tür deneyim olacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x