Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Sıçrama Yapabilir mi?

Memecoin'lerdeki devasa yükselişlere rağmen sessizliğini koruyan Dogecoin (DOGE), yakın zamanda büyük artış gösterebilir mi?

DOGE

Memecoin’lerdeki devasa yükselişlere rağmen sessizliğini koruyan Dogecoin (DOGE), yakın zamanda büyük artış gösterebilir mi?

Pepe (PEPE) ile başlayan memecoin furyasına neredeyse tepki vermeyen DOGE, iki haftadır aynı fiyat bandında gidip geliyor. FLOKI, SHIBA ve PEPE’nin ciddi oranda değer kazanırken, DOGE’den net olarak bir artış gelmedi, Geçtiğimiz günlerde de kritik bir destek bandına gelen DOGE, şimdilik bu noktadan tepki aldı. Güncel olarak ara fiyatta alıcı bulan DOGE, büyük yükselişler yapabilir m?

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

Güncel olarak 0,0073 dolardan işlem gören DOGE, 0,076 doları aştığı sürece, daha üst seviyeleri hedeflemek isteyebilir. Öncelikle 0,085 doları test etmesi beklenen DOGE, bulunduğu seviyeden yüzde 18’lik bir artışı gösteriyor. Bu seviyenin de aşılmasıyla beraber sırasıyla 0,091 – 0,094 ve 0,097 dolar seviyeleri beklenebilir.

DOGE’nin değer kaybettiği durumda ise geçmiş zamanda iyi bir destek bandı olarak görev alan 0,070 – 0,069 arasında alıcı bulması takip edilebilir. Bu aralığın kaybedilmesi, daha büyük düşüşlerin sinyalcisi olabilir. DOGE için teknik analiz kadar, Elon Musk’ın paylaşımları, memecoin furyası gibi etkenler kritik önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 05 20 18.15.43

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner