Yükleniyor...

CZ, Dogecoin’in Hala Ölmemiş Olmasına Şaşırıyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), Dogecoin'in kullanım eksikliği göz önüne alındığında şimdiye kadar yaşamasının mucize olduğunu düşünüyor.

CZ

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Dogecoin‘in kullanım eksikliği göz önüne alındığında şimdiye kadar yaşamasının mucize olduğunu düşünüyor.

CZ’ye göre Dogecoin, şu ana kadar tarih olmalıydı. Ancak Zhao’ya göre Elon Musk, köpek temalı memecoin’i güçlü bir şekilde etkiledi ve muhtemelen ömrünü uzattı.

CZ’den AMA’da Dogecoin Yorumu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Dogecoin‘in hala tarih olmamış olmasına şaşırdığını ifade etti. Bu durumu da Tesla patronu Elon Musk’ın Dogecoin üzerindeki etkisine bağladı.

Dogecoin

Binance patronu CZ, bir AMA (Ask Me Anything) etkinliğinde sorulan soruya cevap verdi. CZ yorumlarında şu ifadeleri kullandı:

“Beni gerçekten şaşırtan bir memcoin aslında dogecoin’di. Süper uzun süreli bir güce sahipti. Uzun zaman önce ortadan kaybolacağını düşünmüştüm. Ancak Elon Musk onu benimsedi ve belki de ömrünü uzattı.”

Bu hafta Twitter’da Musk’ı takip etmeyi bırakan borsa patronu, itirazı anlamadığını ve faydalı token’larıi tercih ettiği için memecoin veya NFT sahibi olmadığını söyledi. 

Zhao, “Şu anda popüler gibi görünüyor. Ama bunu söylememe rağmen çok yüksek bir risk olduğunu düşünüyorum.”

Bununla birlikte Zhao, memecoin’lere karşı olmadığını söyledi. Binance, aslında son zamanlarda Pepe’yi destekleyerek onları listelediğini de sözlerine ekledi. Zhao, “Kullanıcılarımızın aktif olduğu şeyleri takip etme eğilimindeyiz” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner