Yükleniyor...

Decentraland’da (MANA) Neler Oluyor 20 Mayıs 2023

Apple'ın yeni ürünüyle birlikte metaverse coin'lerini hareketlenmişti, Decentraland'da (MANA) son durum ne?

MANA coin

Apple’ın yeni ürünüyle birlikte metaverse coin’lerini hareketlenmişti, Decentraland’da (MANA) son durum ne?

Metaverse ile ilgili yeni ürününü duyuran Apple, metaverse sektörünü üst noktalara taşımıştı. Uzun süredir sessizlik halinde olan metaverse endüstrisi, Apple’ın bu hareketiyle tekrardan ön plana çıktı. Özellikle de metaverse ile ilgili coin’lerine değer katan bu gelişme, metaverse severlerin yüzünü güldürmüştü. Özellikle’de MANA tarafındaki artışlar dikkat çekti. Peki ya MANA, yükselişini sürdürebilir mi? Günün en çok yükselen coin’i yüzde 11,32’lik bir artışla Decentraland (MANA) oldu.

Decentraland (MANA) Grafik Analizi

Haftalar sonra 0,50 doları aşan MANA, başta yatırımcıları olmak üzere ve metaverse sektörünü hareketlendirmişti. Metaverse’ün popüler zamanlarında en üst sıralarda yer alan MANA, haftalardan sonra düşen trendini kırmayı başardı. Kritik bir fiyat eşiğinin altında kalan MANA, bu değerin üstüne atamadığı takdirde sırasıyla 0,50 – 0,436 – 0,356 ve 0,281 dolara kadar düşebilir.

Metaverse trendinin devam etmesi ve diğer şirketlerin de bu alana adım atmasıyla birlikte MANA için sırasıyla 0,57 – 0,62 ve 0,76 dolar seviyeleri takip edilebilir. MANA yükselişinin beklenebilmesi için metaverse konusunun tekrardan heyecanını sürdürmesi, piyasa bazlı haberler gibi birçok konu kritik öneme sahip.

Ekran Resmi 2023 05 20 19.51.11

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner