Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir!

Pepe'nin (PEPE) memecoin'leri harekete geçirmesinden sonra gözler Dogecoin'e (DOGE) çevrildi, DOGE kısa süre içersinde patlama yapabilir mi?

Pepe’nin (PEPE) memecoin’leri harekete geçirmesinden sonra gözler Dogecoin’e (DOGE) çevrildi, DOGE kısa süre içersinde patlama yapabilir mi?

PEPE ile tekrardan alevlenen memecoin furyası, akıllarda birçok soru yarattı. Kripto dünyasının en çok bilinen memecoin’i DOGE‘ye sıra gelebilir mi? Birkaç gün önce piyasa değeri bakımından ilk 100 coin arasına girmeyi başaran PEPE, kripto ekosisteminde büyük ilgi topladı. Memecoin trendinin oluşmasıyla birlikte, sıradaki devasa artış gösterebilecek coin’in DOGE olma ihtimali dikkatleri çekti.

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE’nin fiyatının katlanmasından sonra sessiziliğine devam eden DOGE’den beklenti büyük. Güncel olarak 0,078 fiyatında seyreden DOGE, 0,804 doları aştığı takdirde ciddi fiyat hareketlerine başlayabilir. Memecoin furyasının başlaması belki de en çok DOGE ile ilişkilendirilebilir. Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk, sosyal medyadaki köpekli paylaşımları ile zaman zaman DOGE’ye destek veriyor.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 hedefleri beklenebilir. Özellikle de PEPE’nin yeni bir akım başlatması, diğer memecoin’lere zamanla sıçrayarak onların fiyatlamasında büyük söz sahibi olabilir. Hem coin değeri hemde NFT değeri olarak adından çokça söz ettiren PEPE’nin hacmi DOGE’ye geçtiği takdirde DOGE yatırımcıları için bahar havası başlayabilir.

Ekran Resmi 2023 05 03 12.36.31

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner