Yükleniyor...

Coinbase’deki Ticaret Hacmi Azaldı

Verilere göre kripto para borsası Coinbase'in ticaret hacimleri azaldı.

Coinbase

Verilere göre kripto para borsası Coinbase‘in ticaret hacimleri azaldı.

Coinbase, ABD’deki belirsiz bir düzenleyici ortam ve azalan ticaret hacimleri arkasında ilk çeyrek kazançlarını paylaşmaya hazırlanıyor.

Coinbase’in Gelirinin Azaldığı Tahmin Ediliyor

ABD’deki düzenleyici ortamın belirsizliği sektörün paydaşlarına zarar vermeye devam ediyor. Bu yüzden ABD menşeli kripto para firmaları kendilerine yeni lokasyonlar aramaya başladı.

Coinbase, Perşembe günkü kapanıştan sonra ilk çeyrek kazançlarını açıklayacak. Bununla birlikte tüm gözler, düzenleyici kaygıların hakim olduğu dönemin ardından işlem hacimleri ve aylık işlem yapan kullanıcılar üzerinde olacak.

coinbasee

Veriler bize, borsanın çeyrek boyunca nasıl performans gösterdiğine dair fikir verecek. USDC’den gelen faiz geliri, borsanın son çeyrekte gelir tahminlerini geçmesine yardımcı oldu ve yine önemli olacak. 

USDC faiz geliri hakkında yorum yapan analistlerin tahmini 2022’nin son çeyrek raporunda kendini kanıtlamıştı.

Bununla birlikte borsa, 2022’nin dördüncü çeyreğinde gelir tahminlerini aştı, ancak perakende ticaret hacimleri bozulmaya devam etti. Tüm bu tahminler ve veriler eşliğinde Coinbase’in açıklayacağı kar da merak konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner