Yükleniyor...

Dogecoin Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 2 Aralık 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin DOGE'u de vurdu.

DOGE Elon Musk Haberiyle Yukselise Gecti

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin DOGE‘u de vurdu. DOGE, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 3,5 değer kaybetti.

DOGE, şu sıralar 0,1 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 0,71 dolarla ATH’sini yapmıştı. Kripto topluluğunun en sevdiği coin’lerden olan DOGE’un fiyat tahminlerini derledik

Dogecoin Uzun Vadeli Fiyat Tahmini

Dogecoin (DOGE), popüler Doge internet meme’i üzerine çıkarılan bir token’dır. Dogecoin logosunda ise bir Shiba Inu köpeği yer alıyor. Açık kaynak kripto para birimi,  Portland, Oregon’dan Billy Markus ve Sidney, Avustralya’dan Jackson Palmer tarafından oluşturuldu ve Aralık 2013’te Litecoin’den çatallandı.

DOGE fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

dogee
Dogecoin’in yıllara göre fiyat tahmini

Şu anki görünüm ele alındığında DOGE için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi DOGE fiyatına da olumsuz yansıyor.

Dogecoin için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,11 dolar iken minimum değer ise 0,097 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 0,15 dolar iken maksimum 0,18 dolar. 2024’e baktığımızda 0,23 dolar ile 0,26 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. DOGE ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2027 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2028’de DOGE’un tahmin edilen minimum değeri 1,02 dolar iken maksimum değeri ise 1,19 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak DOGE’un en yüksek biçilen değerinin 3,96 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner