Dogecoin'de Tasfiye Olan Varlık Arttı • Coinkolik
Yükleniyor...

Dogecoin’de Tasfiye Olan Varlık Arttı

Geçtiğimiz günlerde beklenenin dışında bir yükseliş gösteren Dogecoin'de (DOGE) tasfiye edilen varlıklar 647 milyon doları geçti.

DOGEnin Piyasa Degeri 8 Milyari Gecti

Geçtiğimiz günlerde beklenenin dışında bir yükseliş gösteren Dogecoin’de (DOGE) tasfiye edilen varlıklar 647 milyon doları geçti.

Hafta sonunda Dogecoin’de yaşanan alım satım hareketleri, memecoin’i 10 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştırdı. Böylelikle kripto vadeli işlemleri için ilgi çekici bir varlık haline gelen Dogecoin’de vadeli işlem sayısı da arttı.

DOGE Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Almasıyla Hareketlendi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin vadeli işlemleri, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının onaylanmasıyla yaşanan dalgalı fiyat seyrinden kaynaklandı. Cuma gününden bu yana 89 milyon doların üzerinde tasfiye gerçekleştirdi. Bu rakamların yaklaşık 52 milyon doları, kısa vadeli işlem açanlardan veya token’ın fiyat artışına karşı yapılan işlemlerden kaynaklandı.

Dogecoin tasfiyeleri, son 24 saatte 27 milyon doların üzerinde tüm kripto para birimleri arasında en yüksek olanıydı. Genellikle en büyük rakamları gören ETH ve BTC’yi takip eden vadeli işlemler, sırasıyla nispeten daha az 14 milyon dolar ve 12 milyon dolar zarar gördü.

DOGE TASFIYE
Dogecoin’deki açık işlemler

Dogecoin fiyatları Cuma günkü yaklaşık 7 sentten Pazar sabahı 15 sentin üzerine çıktığından, tasfiyeler kısa bir sıkışıklık yaşanmış olabilir. Fiyat, bugün yazı yazarken 11 sente gerilemiş durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x