Yükleniyor...

Donald Trump’ın Fotoğraflarından Oluşan NFT, Yer Aldığı Platformun Hisselerini Yüzde 69 Arttırdı

Dijital içerik şirketi Creatd'ın hisseleri, Donald Trump'ın fotoğraflarının yer aldığı NFT'leri satacağını açıkladıktan sonra %69 oranında yükseldi.

donaldtrump

Dijital içerik şirketi Creatd’ın hisseleri, Donald Trump’ın fotoğraflarının yer aldığı NFT’leri satacağını açıkladıktan sonra %69 oranında yükseldi.

Creatd NFT’nin, geniş resmi bir galada kalabalıkla çevrili bir modelin göğsünü imzalarken yakalanan genç Donald Trump’ın üç samimi görüntüsünü içerdiğini söyledi.

TRUMP NFT

NFT’nin fiyatı 240 Ethereum ve fotoğraflar 1965’te Penthouse’u kuran fotoğrafçı Bob Guccione’nin arşivlerinden alınmıştır.

NFT, fotoğrafın yüksek çözünürlüklü orijinal JPG’sini ve ayrıca yaldızlı bir çerçevede fotoğrafın büyük ölçekli 1/1 baskısını içerir.

Creatd’in kurucusu Jeremy Frommer konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Bir resmin bin kelimeye bedel olduğunu ve Trump fotoğraflarının da istisna olmadığını söylüyorlar. Onlarca yıl önce yakalanan bu paha biçilmez görüntüleri, bugün sahip oldukları anlam ve sembolizmi kazanmak için uzun süre bekledik.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner