Yükleniyor...

Donanım Cüzdanı NGRAVE, Yatırım Turuna Çıkıyor

Daha önce Binance Labs yatırımı alan NGRAVE, A Serisi bir yatırım turundan 15 milyon dolarlık fon toplamayı hedefliyor.

Donanim Cuzdani NGRAVE Yatirim Turuna Cikiyor

Daha önce Binance Labs yatırımı alan NGRAVE, A Serisi bir yatırım turundan 15 milyon dolarlık fon toplamayı hedefliyor.

Kripto endüstrisinde, dünyanın en büyük kripto borsalarından birisi olan FTX‘in çöküşünün etkileri devam ediyor. Kripto hizmeti veren ve kullanıcılara hitap eden şirketler, güvenilir bir ortam oluşturmanın yollarını arıyor. Özellikle kripto borsası Binance, rezerv kanıt sistemiyle gündeme geldi. Bu süreçlerin arasında, donanım cüzdanlarına da yoğun ilgi gösterilmeye başlandı. Merkezi borsalardan uzaklaşmak isteyen yatırımcılar, cüzdan platformlarına yöneldi. Son olarak donanım cüzdanı NGRAVE, Binance Labs desteğiyle ön plana çıktı.

Donanım Cüzdanı NGRAVE, Fon Sağlamak İstiyor

Kripto donanım cüzdanı üreticisi NGRAVE, A Serisi bir fonlama alarak 15 milyon dolarlık yatırım sağlamayı amaçlıyor. Şirketin yatırım hedefinde, fonun 60 milyon dolarlık bir değerlemeye sahip olduğu belirtildi.

Daha önce Binance Labs tarafından yatırım alarak ön plana çıkan NGRAVE, kullanıcılar ve yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Ayrıca Binance Labs, şirketin A Serisi yatırım turuna da öncelik edeceğini dile getirmişti.

Belçika merkezli donanım cüzdanı üreticisi, rakipleri Ledger ve Trezor gibi şirketlerle rekabet edecek. Şirketin sıfır olarak tabir ettiği ürünü, en soğuk cüzdan olarak tabir ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner