Yükleniyor...

DOT, EOS, VET Fiyat Analizi: 5 Şubat

İlerleyen günler için 23.

dot eos ve vet fiyat analizi 5 subat

İlerleyen günler için 23.6 dolarlık bir hedefi olan Polkadot (DOT) 20 doların üzerinde sabit kaldı. EOS (EOS) 3 dolarlık önemli bir destek seviyesinin hemen üzerinde bir konsolidasyon aşamasında bulunuyor. VeChain (VET) ise, kısa vadeli bir ivme eksikliği göstermesine rağmen 0.028 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor. AMBCrypto’dan Akashnath Sumukar’ın teknik analizine göre:

Polkadot (DOT)

dot eos ve vet fiyat analizi 5 subat 1

DOT, işlem yaptığı aralığın dışına çıkarak 20 doları aştı. Geçtiğimiz birkaç gün DOT, biraz düşüş yaşadı ancak alıcılar fiyatı tekrar yukarı itmek için hızlı davrandılar.

CMF değeri, piyasaya net sermaye girişini gösteren +0.05’in üzerindeydi. MACD ise güçlü bir alım sinyali verdi. Fibonacci %62 uzatma seviyesi, önümüzdeki birkaç gün içinde DOT için 23.6 dolarlık bir yükseliş hedefi sundu.

DOT’un küçük düşüşler yaşaması halinde, 19.5 dolar ve 20 dolarlık bölge güçlü bir destek işlevi görebilir.

EOS (EOS)

dot eos ve vet fiyat analizi 5 subat 2

EOS, 3 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve bir konsolidasyon aşamasına girdi. İşlem hacmi düştü ve Bollinger bantları, volatilitenin azaldığını göstermek için fiyat çevresinde sıkılaştı.

Müthiş Osilatör (AO) önceki rallinin yükseliş ivmesinin azalmakta olduğunu gösteriyor.

EOS’un 3 dolara tırmanmadan önce Ocak ayında 2.44 dolar seviyesini üç kez savunduğu göz önüne alındığında, EOS için bir sonraki hareket, konsolidasyon sonrası yukarı yönlü olabilir.

VeChain (VET)

dot eos ve vet fiyat analizi 5 subat 3

VeChain, Ocak ayı ortasında 0.02 dolardan 0.035 dolara yükseldi. Ancak sonraki iki hafta boyunca bu kazançların bir kısmını geri aldı.

Bu hareket için Fibonacci düzeltme aracı, %61.8 seviyesinde 0.0244 dolar seviyesini işaret ediyor. Ancak o zamandan beri altcoin, toparlanma yolunda olduğunu ve toparlanma anında %38.2 seviyesinin üzerinde işlem gördüğünü göstermek için %50 seviyesinin üzerine çıktı.

RSI, bazı kısa vadeli momentum eksikliğini gösteren nötr 50 civarında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner