Yükleniyor...

Dragonfly Capital’den Debt DAO’ya Yatırım

Sektörün gelişimiyle birlikte kripto odaklı girişimlerin de sayısı gün geçtikçe artıyor.

Dragonfly Capitalden Debt DAOya Yatirim

Sektörün gelişimiyle birlikte kripto odaklı girişimlerin de sayısı gün geçtikçe artıyor. Kripto piyasasında kendine yer bulmak isteyen şirketler, yatırım turlarıyla gelirlerini üst seviyeye çekiyor. Odak noktasında kripto bulunan yatırım şirketi Dragonfly Capital ise Debt DAO için başlangıç turuna öncülük etti.

The Block’da paylaşılan basın açıklamasına göre; yatırım şirketi Dragonfly Capital, Debt DAO’ya 3.5 milyon dolarlık başlangıç yatırımı sağladı.

Dragonfly Capital ve Altı Melek Yatırımcı Debt DAO İçin Bir Arada

Debt DAO, DAO’ları ve protokolleri içeren “şifreli varlıklar” için gelire dayalı finansman sağlar. Bunu, şirketin “borç verenleri otomatik olarak geri ödemek için borçlunun zincir üstü nakit akışlarını güvence altına alabileceğini” söylediği “Spigot” adlı akıllı bir sözleşme aracılığıyla yapıyor.

GSR, Numeus ve Fasanara Capital de tura katıldı. Eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan, TrueFi’den Ryan Rodenbaugh ve Chainlink Labs’den David Post da dahil olmak üzere altı melek yatırımcısı yeni finansman turunda projeyi destekledi.

Ana odak alanları arasında DeFi, DAO, NFT’leri ve akıllı sözleşmeleri tuttuğunu belirten Dragonfly Capital genel ortağı Haseeb Qureshi yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şu anda borçlar, DeFi evrenlerindeki en büyük kayıp parçalardan biri ve Debt DAO, bu alanda, bu sorunla mücadele eden en güçlü ekiplerden biri”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner