Yükleniyor...

Dubai Polisi 2. Baskı NFT’leri Piyasaya Sürüyor

Geçmiş dönemlerde 50.

dubai polisi 2 baski nftleri piyasaya suruyor 2

Geçmiş dönemlerde 50. Ulusal Günü anısına NFT posta pulları çıkaran Birleşik Arap Emirlikleri’nden yeni bir proje ortaya çıkıyor. Dubai Polisi, 2. Baskı NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazır.

Dubai Polisi 2. Baskı NFT Koleksiyonu Ekim Ayında Çıkıyor

Dubai Polisi Genel Komutanlığı, 2022 yılının ikinci çeyreğinde ilk NFT koleksiyonunu tanıtmıştı. İlk NFT koleksiyonuna 22.9 milyon insanın ilgi gösterdiğini belirten Dubai Polisi tarafından ikinci bir hamle geldi.

Dubai Polisi 2. Baski NFTleri Piyasaya Suruyor

NFT’lere yenilikçi bakış açısından uzaklaşmadan, 2. baskı ile güvenlik ve iletişim konusundaki çıkarlarını destekleyen Dubai Polisi; Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) kendi dijital varlıklarını oluşturan ilk devlet kurumu ve dünyada bunu yapan ilk polis teşkilatı olduğunu iddia ediyor.

Dubai Polisinin sosyal medya platformları aracılığıyla katılımcılardan 7 binden fazla mesaj aldığını söyleyen Yapay Zeka Genel Departmanı direktörü Tuğgeneral Khalid Nasser Al Razooqi;

“Blokchainde belgelenen NFT ile ilgili bilgiler hiçbir şekilde değiştirilemez veya kopyalanamaz. Bu da hükümetin dijital varlıklara artan ilgisiyle uyumludur.” dedi.

Halk, Dubai Polisi sosyal medya platformlarına katıldıktan sonra bu dijital varlıklara ücretsiz olarak sahip olma fırsatına erişecek. Şimdiden dijital cüzdan adreslerini doğrulamak için bazı katılımcılarla iletişime geçildi ve gereksinimleri karşılayanlar çekiliş listesine alındı.

Gücü, yenilikçiliği, güvenliği ve iletişim değerlerini simgeleyen 150 adet ikinci baskı Dubai Polisi NFT’leri, Ekim ayında yapılması planlanan teknoloji endüstrisi toplantı platformu olan GITEX’de piyasaya sürülecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner