Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Şirket, Atari Token İçin Tarih Verdi!

Dünyanın en ikonik tüketici markalarından ve etkileşimli eğlence üreticilerinden biri olan Atari Group, Bitcoin.

atari token tarih verdi

Dünyanın en ikonik tüketici markalarından ve etkileşimli eğlence üreticilerinden biri olan Atari Group, Bitcoin.com borsasında Atari Token’ın yaklaşan halka açık satışının ayrıntılarını açıkladı. Şirket, Atari Token’ın Bitcoin.com’da 29 Ekim 2020’de halka açık satışının başlayacağını duyurdu.

Atari, zamanla gelişiyor ve video oyunu endüstrisi için bir referans simgesi oluşturarak, atarichain.com üzerinden Atari cüzdanı ve kripto para oluşturuyor. Şirket daha genel anlamıyla mümkün olduğunca çok platforma ve kullanıcıya erişim sağlayarak kripto para alanını fethetmek için yeni bir göreve başlıyor: Atari markasına bağlı blok zinciri tabanlı bir ekosistemin oluşturulması.

Atari’nin amacı, ekosistem genelinde Atari Token’ın benimsenmesini ve kullanım durumlarını aşamalı olarak geliştirmektir ve bu hedefi daha da ilerletmek için halihazırda birçok ortaklık anlaşmasına girmiştir. İlk kullanım durumları, grubun halihazırda aktif olduğu alanlardadır: Oyun finansmanı için DeFi’ya doğru genişleme hedefleriyle video oyunları veya blok zinciri oyunlarında kullanım. Bu tür ortaklıkların listesi www.atarichain.com adresinde mevcuttur.

Atari Token Satışları

Atari Grubu, Atari Token satışlarından elde edilen gelirin %35’ini alma hakkına sahiptir. Bitcoin.com borsasında Atari Token’in halka açık satışı 29 Ekim 2020’de başlayacak. Atari Token başına fiyat, 1 milyon dolarlık halka açık satış için sabit bir sınırla token başına 0.25 dolar olarak belirlendi. Atari Token, halka açık satışın tamamlanmasının ardından Bitcoin.com borsasında listelenecek.

Atari CEO’su Frédéric Chesnais, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin.com ile takım oluşturmak Atari için doğal bir tercihti. Her iki ekip, video oyunu ve interaktif eğlence endüstrisinde en üst düzey deneyimi sunmak amacıyla Atari Token’in kitlesel olarak benimsenmesine ulaşmak için el ele çalışıyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner