Yükleniyor...

Dünyada İlk! Togg, Dijital Varlık Cüzdanıyla Sahnede

Yerli ve milli otomobil Togg, dünyada türünün ilk örneği özelliğiyle CES'te sahneye çıktı.

Dunyada Ilk Togg Dijital Varlik Cuzdaniyla Sahnede

Yerli ve milli otomobil Togg, dünyada türünün ilk örneği özelliğiyle CES’te sahneye çıktı.

Yerli otomobil şirketi Togg, tam 1 yıl önce Avalanche’ın geliştiricisi Ava Labs ile iş birliği yaptığını duyurdu. Ortaya çıkışından beri araçlarını akıllı cihaz olarak nitelendirilen Togg, blok zincir teknolojisinden uzaklaşmayarak Paycell ve Trumore gibi yeniliklerle karşımıza çıktı. Ava Labs ile yapılan çalışmaların sonuçları da meyvesini veriyor.

Togg, Dijital Varlık Cüzdanı ile Yollara Çıkacak

Togg, dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanını, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te duyurdu.

Dünyada türünün ilk örneği olan akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanı, Avalanche ağı üzerinde geliştirdi. Bu cüzdan, kullanıcılara hareket halindeyken farklı kullanım alanlarında dijital varlıklarına erişme, güvenli bir şekilde saklama ve aktarma imkanı sağlayacak.

ATTden Yeni Proje Yerli Otomobil Togg da Kullaniyor

Dijital varlık cüzdanının yanı sıra Togg, kullanıcıların benzersiz dijital varlıklara erişebilecekleri bir NFT pazaryeri oluşturduğuna da açıkladı. Kullanıcılar, Togg NFT pazaryeri aracılığıyla akıllı cihazlarının ekranlarından NFT’leri görüntüleyebilecek ve kullanabilecek. Bu NFT’ler özel bir ‘Sanat Modu’ ile kullanıcının ekranında yer alacak.

Bu özelliklere ek olarak, Togg’un blok zinciri üzerindeki tedarik zinciri projesi de kullanıcıların cihazların servis geçmişine, değişen parçalarına ve ulaşım geçmişine kolaylıkla erişmelerini sağlayacak. Bu sayede de kullanıcılar cihazlarının bakım ve onarımı konusunda daha fazla şeffaflık ve kontrol sağlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner