Yükleniyor...

Duracell, Yeni Ürününün Tanıtımını Metaverse’te Yaptı

Pil üreticisi Duracell, yeni ürününü metaverse'te tanıttı.

duracell

Pil üreticisi Duracell, yeni ürününü metaverse’te tanıttı. Duracell, cihazların performansını arttırmayı sağlayan yeni ürünün detaylarını metaverse’te kamuoyuyla paylaştı.

Duracell, bahsi geçen yeni ürünün geliştirilme sürecini, teknik özellikleri ve yaratacağı katma değerleri anlattı. Ürünün ayrıca çevreye ve doğaya katkısı olduğu da dile getirildi. Metaverse’te düzenlenen etkinliğe Duracell yönetimi ile çalışanların yanı sıra gazeteciler ve tedarikçiler de katılım sağladı.

47368 aw629060 04 ozel
Kaynak: İHA

Yeni üründen bahseden Duracell Türkiye Genel Müdürü Kerem Sinanoğlu, şunları söyledi:

“Ürünlerin inovasyonu konusunda Ar-Ge çalışmalarına büyük bütçeler ayıran bir pil üreticisiyiz. Bu çalışmalarımızın bir sonucu olarak, kullanıldığı cihazların performansını şimdiye kadar hiç olmadığı şekilde arttıran yeni ürünümüzü tüketicilerin kullanımına sunuyoruz. Yeni ürün, sadece oluşturduğu yüksek performans farkıyla değil, doğa dostu olmasıyla da öne çıkan bir ürün. Yeni ürünümüz, sürdürülebilirliği ve doğa dostu bir marka olmayı merkeze aldığımız yönetim anlayışımızın bir uzantısı. Pil markaları arasında sürdürülebilirlik raporu olan ve karbon ayak izini ölçümleyip takip eden tek marka olma özelliğimizle hem kullanıcı hem de doğa dostu yeni ürünler üretmeyi sürdüreceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner