Yükleniyor...

Duyurusu bile yetti: Lansman öncesi fiyat tırmanışı

Illuvium token, NFT oyununun Epic Games'te piyasaya sürülmesinden önce büyük bir yükseliş kaydetti.

illuvium

Illuvium token, NFT oyununun Epic Games’te piyasaya sürülmesinden önce büyük bir yükseliş kaydetti.

Yaklaşan bir NFT oyunu olan Illuvium, Epic Games Store’da piyasaya çıkmaya hazırlanırken önemli bir pazar sıçramasının eşiğine geldi. Yaklaşan sürümünün duyurulması, Illuvium token’ı ILV’nin değerinde bir artışı tetikledi ve bu da lansman öncesinde artan bir coşkuya işaret etmiş oldu.

Illuvium’un 28 Kasım’da yayınlanacak Beta 3: Arena testinin oyuncuya karşı oyuncu (PVP) aksiyonuna odaklanması ve popüler PC oyun mağazası Epic Games Store üzerinden sunulması bekleniyor.

Illuvium token önemli bir yükseliş yaşıyor

Illuvium’un 2022 itibariyle 230 milyonluk önemli bir kullanıcı tabanına sahip olan Epic Games Store’daki varlığının etkisi hemen görüldü. CoinGecko’dan alınan veriler, Ethereum ağındaki Illuvium token fiyatında hızlı ve önemli bir artış olduğunu ortaya koydu. Duyurudan önce ILV, token başına yaklaşık 65 dolardan işlem görüyordu, ancak birkaç saat içinde yüzde 24’lük hızlı bir artışla 80,49 dolara yükseldi. Şu anda token fiyatı 75,5 dolarda sabitlenmiş durumda ve bu da son 24 saat içinde yüzde 17’lik kayda değer bir artışa ve son 30 gün içinde yüzde 94’lük etkileyici bir yükselişe işaret ediyor.

Ethereum ölçeklendirme ağı Immutable X üzerine inşa edilen Illuvium, sanal arazi parselleri gibi çeşitli NFT’leri kullanarak, açık dünya macerası ve otomatik savaşçı rekabet modu dahil olmak üzere çeşitli oyun stillerini kapsayan bir fantezi aksiyon oyunu sunuyor. Özellikle, bir dijital arazi NFT satışı Haziran 2022’de 72 milyon dolarlık satın alma gerçekleştirdi. Mayıs ayında Illuvium Overworld açık dünya beta sürümünü uygulamalı olarak deneyimleyen Decrypt’ten GG, oyunun görsel kalitesi ve dinamik hareketleri karşısında heyecanını dile getirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner