Yükleniyor...

Düzenleyici Baskılarının Ortasında Coinbase ve JP Morgan Eleştrisi

Coinbase'in artan düzenleyici baskısının ardında JP Morgan ile bankacılığa devam edeceğini söyledi.

coinbase

Coinbase’in artan düzenleyici baskısının ardında JP Morgan ile bankacılığa devam edeceğini söyledi.

Coinbase ve JP Morgan arasındaki ilişki hakkındaki eleştiriler kripto paralar üzerinde artan eleştiriler arasında geldi. 2022 yılının kripto paralar adına pek de parlak bir yıl olmaması kripto camiasını şüpheye sevk etti.

JP Morgan ve Coinbase Arasındaki İlişki Eleştrilerin Odağındaydı

Coinbase ile bankacılık ortaklarından biri olan JPMorgan Chase arasında artan bir düzenleyici inceleme söz konusu değil. 

Konuya aşina iki kişi verdiği bir demeçte, kripto para borsası ile Washington ve artan incelemelerin arasında ilişki hakkında eleştrilere maruz kaldı.

Coinbase’in konu hakkında yorum yapması istendiğinde bankacılık ortaklarını listeleyen web sitesine işaret etti. JP Morgan ise bu konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), staking programıyla ilgili iddialar üzerine Kraken ile yakın zamanda yapılan bir anlaşma da dahil olmak üzere bir dizi kripto şirketini çökerttiği için sektöre pek de güven vermedi. Geçtiğimiz gün Paxos’a New York Mali Hizmetler Departmanı tarafından BUSD ihraç etmeyi durdurma emri verildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner