Yükleniyor...

Dwpbank, Müşterilerine Bitcoin Ticareti Hizmeti Verecek

Alman Dwpbank, yeni platformda 1,200 bağlı bankaya Bitcoin ticareti sunacak.

bitcoin gökkuşağı grafiği

Alman Dwpbank, yeni platformda 1,200 bağlı bankaya Bitcoin ticareti sunacak.

Bitcoin ve kripto para teknolojisi gün geçtikçe yaygınlaşmasının ardından birçok büyük oyuncu sektöre girmeye başladı. Bunun sonuncularından olan Alman Dwpbank müşterilerine Bitcoin alım satım işlemlerini sunacak.

Alman Dwpbank 1200 Müşterisine Bitcoin Transferi Hizmeti Sunacak

Menkul kıymet işlemcisi Deutsche WertpapierService Bank, bağlı kuruluşlarına mevcut teklifleriyle sorunsuz entegrasyon sağlayacak ve daha fazla dijital varlık hizmeti sunacak.

abd banka svb

Almanya’daki yaklaşık 1,200 bankaya menkul kıymet işleme hizmeti sunan Deutsche WertpapierService Bank (Dwpbank), müşterilerine Bitcoin alım satımını gerçekleştirilecek yeni bir platform olan wpNex’i sunacak.

Yerel basında çıkan haberlere göre yeni hizmet, banka müşterilerinin diğer hesaplarının yanında kripto hesapları da içerecek ve ek Müşterini Tanı prosedürleri gerektirmeyecek.

Hizmet olarak cüzdan sağlayıcısı Tangany ve Bankhaus Scheich’in Tradias dijital varlık alım satım hizmeti de yeni hizmete katkı sağlayacak. Bankanın perakende müşteriler özel anahtarlara sahip olmayacak. Dwpbank CEO’su Heiko Beck, bankanın gelecekte hizmete başka kripto para birimleri, dijital varlıklar ve tokenize menkul kıymetler eklemeyi planladığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner