Anasayfa Analizler Efsane Analist Peter Brandt’tan İç Karartan Bitcoin (BTC) Tahmini

Efsane Analist Peter Brandt’tan İç Karartan Bitcoin (BTC) Tahmini

ABONE OL:google-news

Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) uğursuz baş-omuz modelini oluşturmak üzere olduğu için boğaları daha fazla sıkıntılı günlerin beklediğini söyledi.

Bitcoin Ayı Desenini Oluşturdu

Usta emtia analisti Peter Brandt, Bitcoin’in düşüş eğilimlerini tespit etmek için yararlı olan “iki omuz bir kafa” şeklinde bir oluşum olan “baş-omuz” modelini oluşturabileceğini söylüyor. Bu modelin oluşması halinde Bitcoin’in kontrolü tamamen ayıların eline geçecek gibi gözüküyor. Ancak, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında kaydedilen zirvelerin “geçerli bir H&S top” olarak değerlendirilip değerlendirilemeyeceğinden emin değil.

Boğalar İçin Temizlik Zamanı

Brandt, daha önceki tahmininde, Bitcoin boğalarının, Bitcoin’i 50.000 dolar hedefine ulaştırması için “tasfiye yapması” gerektiğini iddia etti. Analist, bütün boğaların Twitter’dan kaybolması durumunda bunun iyi bir satın alma fırsatı olacağına inanıyor. BTC şimdi 2.800 doların altına düşmediği sürece, Brandt’ın söylediklerine göre Balinalar Bitcoin toplayacak gibi görünüyor.

Eylül ayında, Brandt BTC’nin uzun vadede 50.000 dolara ulaşmadan önce Şubat 2020’ye kadar 5.500 dolara düşebileceğini söyledi. Bundan önce de, Bitcoin’in dördüncü parabolik aşamasına girdiğini iddia etmişti, ancak BTC’nin büyük inen üçgenin alt desteğinin altına düşmesinden ve 25 Eylül’de yüzde 20 fazla değer kaybetmesinden sonra tahminlerini değiştirmek zorunda kaldı.

Bitcoin Katliamı

Son zamanlarda Bitcoin, Twitter’daki tüm boğaları acımasızca temizlemekte inanılmaz başarılı oldu. BTC fiyatı geçtiğimiz günlerde %9 düşüşle 6.555 dolara düştü. Kripto kralı, 2016’dan beri ilk kez ardışık olarak dördüncü kez olumsuz olarak haftayı kapattı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

960BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,821TakipçilerTakip Et
874AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar