Yükleniyor...

Efsane Analist Peter Brandt’tan Yeni Tahmin: Bitcoin (BTC) Dibi Gördü, Patlamaya Hazır

Bitcoin (BTC) sonunda dibini bulmuş olabilir ve efsane analist Peter Brandt'ta göre artık BTC patlama yapmaya hazır.

Peter Brandt bitcoin btc 1

Bitcoin (BTC) sonunda dibini bulmuş olabilir ve efsane analist Peter Brandt’ta göre artık BTC patlama yapmaya hazır.

Bitcoin (BTC) İçin Önümüzde İki Senaryo Bulunuyor

Usta analist Peter Brandt, Bitcoin’in fiyat hareketiyle ilgili son görüşlerini Twitter’dan paylaştı. Takipçilerine olasılıklarla ilgilenmediğini söylerken, Brandt en iyi kripto para birimi için iki gerçekçi senaryoyu ortaya koydu.

Tarihi Yükseliş Eğilimi

Yükseliş eğilimine göre Brandt, BTC fiyatının 6.500 dolar seviyesini geçen haftalardaki gibi dip sayıp kırmaması durumunda tarihi zirveye doğru yükselmeye devam etmesini bekliyor. BTC, yukarıda bahsi geçen seviyeyi 18 Aralık’ta test edip tekrar 7.000 doların üstüne çıkmıştı.

Tarihi Dip Eğilimi

Brandt ayrıca, Bitcoin fiyatının Temmuz 2020’ye kadar yeni bir dibe ulaşmasını beklediği düşüş senaryosunu yineledi. Bu, Bitcoin’in 13.700 dolarlık 2019 fiyat zirvesinden sonra gelen toparlanma eğilimin son bulması için gerçekleşecek. Bu senaryoya göre Brandt, Bitcoin’in Temmuz 2020’de 5.500 dolara ineceğini tahmin ediyor.

Son tweet’lerinde Brandt, özellikle bu seviyeyi hedeflediğini açıklıyor çünkü çok az trader bunu makul buluyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in fiyat hareketi önceki iki halving’ten sonra kısa süreli düşüş yaşadığını belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner