Yükleniyor...

Elliptic, ChatGPT’yi Kriptoya Getiriyor

Kripto varlık yönetiminde öncü şirketlerden olan Elliptic, ChatGPT'yi kriptoya getirmek istediğini açıkladı.

ChatGPT sorusturma

Kripto varlık yönetiminde öncü şirketlerden olan Elliptic, ChatGPT‘yi kriptoya getirmek istediğini açıkladı.

Şirket, kendi blog sitesi üzerinden yaptığı açıklamada ChatGPT‘yi kriptoya getirmek için çalışmalarına başladığını aktardı. Açıklama şirket cephesinden açıklama yapıldı.

Kripto Varlık Yönetim Şirketi Elliptic’ten ChatGPT Hamlesi

Elliptic, kripto varlık risk yönetiminde lider olarak anılan bir şirket konumunda bulunuyor. Şirket yaptığı açıklamada, büyük bir dil modeli olan ChatGPT’yi zincir dışı istihbarat ve araştırma toplama çalışmalarına entegre ettiğini duyurdu.

NVIDIA Dell yapay zeka

Elliptic’in çözümleri, Blockchain analitiği endüstrisinin öncüsü olmasıyla bilinir ve on yıldan fazla veri içeren tescilli bir veri kümesinden yararlanıyor. Bu veri kümesi, kripto işlemlerinin ticaret hacmine göre yüzde 97’sinden fazlasını kapsıyor ve dünyadaki en büyük kripto borsalarının risk profillerini içeren en kapsamlı veri seti olarak hizmet veriyor.

ChatGPT‘nin entegrasyonu sayesinde, Elliptic’in araştırmacıları ve analistleri, yüksek hacimli ve daha hızlı bir şekilde istihbarat sentezlemek ve organize etmek için yeni risk faktörleri hakkında daha önce hiç olmadığı kadar verimli bir şekilde çalışabilecek hale geldiler. Bu yeni teknoloji, LLM verilerinin düzenlenmesiyle ilgilenirken, Elliptic ekibinin çabalarını artırarak doğruluk ve ölçeklenebilirliği ikiye katlama potansiyeline sahip olduğu belirtiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner