Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Elon Musk, Binance CEO'su Zhao'ya Bitcoin (BTC) Konusunda Yanıt Verdi!

Elon Musk, Binance CEO’su Zhao’ya Bitcoin (BTC) Konusunda Yanıt Verdi!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en zengin adamlarından birisi olan Elon Musk, son zamanlarda kripto para birimlerine olan ilgisi nedeniyle çok konuşuluyor.

Son olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg’de katıldığı bir programda Elon Musk hakkında açıklamalarda bulundu. Musk, CZ’nin bu açıklamalarına Twitter üzerinden yanıt verdi.

Dogecoin (DOGE) için vadeli işlemler başlatan dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, “Elon’un Dogecoin üzerinde bu kadar istekli olmasına şaşkınım” ifadelerini kullandı. Zhao, yine de Musk’ın CEO’su olduğu şirket Tesla’nın DOGE’a değil de Bitcoin‘e yatırım yaptığını hatırlattı.

Zhao’nun bu açıklamaları üzerine Musk, Twitter’dan yanıt verdi:

“Tesla’nın eylemi doğrudan benim fikrimi yansıtmıyor. Bitcoin yatırımı nakitten biraz daha az aptalca ve Bitcoin’e sahip olmak, bir S&P500 şirketi için yeterince maceracı.”

Musk, konuşmasının devamında bir yatırımcı olmadığını vurguladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Açık olmak gerekirse, ben yatırımcı değil, mühendisim. Tesla dışında halka açık bir hissem bile yok. Ancak, itibari paranın negatif reel faiz verdiği dönemde, sadece bir aptal başka alternatif aramaz. Bitcoin neredeyse fiat parası kadar saçmadır. Burada anahtar kelime ‘neredeyse’dir.”

Musk’ın bu sözleri üzerine Zhao ise şunları söyledi:

“Kişisel olarak DOGE’u çok seviyorsunuz, bu harika. Genel olarak DOGE, BTC ve kripto para konusunda farkındalığı artırdığınız için gerçekten teşekkür ederim. Büyük hayranım! Bir gün sizinle bir içki içmek veya belki Clubhouse seansı almayı umuyorum.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar