Yükleniyor...

Elon Musk Bitcoin’in (BTC) Yeni Zirvesinin Ardından Yeniden Konuştu

Tesla CEO'su Elon Musk, Twitter'daki kripto para topluluğuna takılmaya devam ediyor.

elon musk bitcoinin btc yeni zirvesinin ardindan yeniden konustu

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’daki kripto para topluluğuna takılmaya devam ediyor. Musk bu kez de, 40.8 milyondan fazla takipçisine Bitcoin’in güvenli sözcüğü olduğunu söyledi.

U.Today’in haberine göre, Musk’ın kripto para birimi hakkındaki son tweet’i tuhaf ve anlaşılması zor olarak tanımlandı. Ünlü isim, Ocak ayında açık bir şekilde Bitcoin’in güvenli sözcüğü olmadığını belirtmişti. 

Musk, daha sonra bir tweet daha attı ve şunları söyledi:

“Şaka yapıyorum. Zaten kimin güvenli kelimeye ihtiyacı olur ki?”

Ünlü isim, daha sonra kripto paralar hakkında tweetlemeyi sürdürdü:

Bitcoin, 2018’in başındaki kripto para balonunun patlamasından bu yana, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başaran tek büyük kripto para birimidir.

Musk Gezegendeki En Zengin İnsan Olmaya Çok Yakın

Musk, şimdi 2020’nin başlarında olduğundan çok daha farklı bir yerde. Tesla’nın muazzam rallisinin ardından Bloomberg, şu anda Musk’ın 167 milyar dolar değerinde olduğunu tahmin ediyor. Musk, Amazon CEO’su Jeff Bezos’u sollamaktan ve gezegendeki en zengin kişi olmaktan yalnızca 20 milyar dolar uzakta.

elon musk bitcoinin btc yeni zirvesinin ardindan yeniden konustu 1

Tesla, durdurulamaz rallisi nedeniyle yıl boyunca Bitcoin ile karşılaştırıldı.

Musk, kripto para birimlerinin nakdin yerine geçeceğini düşünmesine rağmen sadece 0.25 BTC’ye sahip. Blockstream CSO’su Samson Mow tarafından tahmin edildiği gibi, mütevazı kripto zulası şu anda 6.000 dolara yakın değerde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner