Yükleniyor...

Ethereum’un (ETH) 650 Dolar Olacağını Söyleyen Analist Sonraki Seviyeyi Açıkladı

Bitcoinist'in haberine göre, Ethereum, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) gördüğü muazzam kazançları karşılayamadığı için son zamanlarda onun biraz gerisinde kalıyor.

ethereumun eth 650 dolar olacagini soyleyen analist sonraki seviyeyi acikladi

Bitcoinist’in haberine göre, Ethereum, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) gördüğü muazzam kazançları karşılayamadığı için son zamanlarda onun biraz gerisinde kalıyor. Bu eğilim, Bitcoin’in odadaki oksijeni emmesiyle ortaya çıktı ve lider kripto para birimi hemen hemen her büyük altcoin’den daha iyi performans gösterdi. Eğer bu eğilim devam ederse, Ethereum, BTC paritesinde göreli zayıflık göstermeye devam edebilir ve bu da dolar karşısında gördüğü büyümeyi engelleyebilir.

Ethereum 200 doların altındayken 650 dolar olacağını öngören bir analist, yakın vadede 1.000 dolar ya da daha fazlasının mümkün olduğunu belirtiyor.

Ethereum, son zamanlarda bazı karışık fiyat hareketleri gördü. Eğilimi genel olarak boğaları tercih etse de ve daha fazla yükseliş için hazır gibi görünse de, Bitcoin’in muazzam performansının gerisinde kaldı. Bu düşük performans, ETH/BTC paritesinin teknik gücünün azalmasına neden oldu. Bu da yakın vadede daha fazla kayıp yaşayabileceğinin bir işareti olabilir.

Bu teknik zayıflığa rağmen, daha önce lider altcoin’in 650 dolar olacağını söyleyen bir analist, ETH’nin 1.000 dolar veya daha yüksek bir seviyeye yükselmenin eşiğinde olabileceğine dikkat çekiyor.

Ethereum Bitcoin Karşısında Düşük Bir Performans Gösteriyor

Ethereum, şu anda 657.51 dolar seviyesinden işlem görüyor. Lider altcoin, bu sabahın erken saatlerinde yükseliş hareketi girişiminin başarısız olmasının ardından, 670 dolarlık günün en yüksek seviyesinden kayda değer bir düşüş yaşadı. Bu başarısız yükseliş girişimi, Bitcoin’de de ortaya çıktı ve lider kripto kripto para birimi, yeniden düşmeden önce 24.200 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin, düşük performans eğilimine rağmen hala ETH’ye rehberlik ediyor. Bu da Ethereum’un orta vadede yükselmeye devam etmesi için BTC’nin önemine işaret ediyor.

Ethereum (ETH) 1000 Dolar Olabilir

Ethereum 200 doların altında işlem görürken 650 dolarlık bir fiyat öngörüsünde bulunan analist, altcoin’in 1.000 doların üzerine çıkabilceğini söylüyor. Analist yakın zamanda paylaştığı bir tweet ile önümüzdeki haftalarda yukarı yönlü hareketin muhtemel olduğunu açıkladı:

“ETH 200 dolar seviyesinde işlem görürken 650 dolar olacağını söyledim. Çok yakında ise 1000 dolar seviyesine ulaşacağını düşünüyorum.”

ethereumun eth 650 dolar olacagini soyleyen analist sonraki seviyeyi acikladi 1
Kaynak: Bitcoinist

Bu olasılığın gerçekleşmesi için Bitcoin’in de sürekli güç belirtileri göstermesi gerekiyor. Bitcoin’de yaşanacak herhangi bir düşüş muhtemelen Ethereum ve diğer altcoin’lerde de kayıp ile sonuçlanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner