Yükleniyor...

Elon Musk Dogecoin (DOGE) Hayranlığında Israrcı! Paylaşımlarına Devam Ediyor

İnsanlığı Mars'a götürmeyi hayal eden Tesla CEO'su, en sevdiği meme kripto para birimi Dogecoin'i (DOGE) şımartmaya devam ediyor.

elon musk dogecoin doge

İnsanlığı Mars’a götürmeyi hayal eden Tesla CEO’su, en sevdiği meme kripto para birimi Dogecoin’i (DOGE) şımartmaya devam ediyor.

Elon Musk, PayPal’ın kurucu ortağı olmanın yanı sıra Tesla ve SpaceX CEO’su olarak dünya çapında tanınmakta. Musk, Dogecoin sevgisiyle de son zamanlarda sıklıkla tartışma konusu olan isimlerden birisi. Tesla CEO’su bugün yine Twitter’da Dogecoin’den bahseden tweet’ler attı.

Musk Dogecoin’le Eğleniyor

Musk, daha önce Dogecoin tweet’lerini sadece eğlence için attığını söylemişti. Bugün de esprili bir DOGE mesajı atarak eğlencesine devam etti:

“DOGE’ tersten yazılınca Egod oluyor.”

Musk 0912x

Diğer üst düzey kripto topluluğu üyeleri de bu şakayı ele aldı ve Elon adı da dahil olmak üzere kulağa hoş gelen kelimelerin ve adların geriye doğru yazılırsa ne ifade edeceğini “açıklamaya” başladı.

SEC Elon Musk’ı Araştırıyor İddiası

Geçtiğimiz hafta bizim de haberini verdiğimiz gibi Elon Musk’ın Dogecoin tweet’leri yüzünden SEC tarafından incelenme altına alındığı iddia edilmişti. Bilindiği üzere Tesla’nın CEO’su, son zamanlarda DOGE hakkında sık sık tweet atıyor ve kripto para biriminin fiyatı tweet’lerinin ardından kolayca hareket ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner