Yükleniyor...

Bloomberg, 6 Altcoin’i Daha Platforma Eklediğini Duyurdu

Kurumsal yatırımcılar artık Bloomberg Terminal'de çok daha çeşitli kripto para birimlerini takip edebilecek.

bloomberg terminal kripto para verisi

Kurumsal yatırımcılar artık Bloomberg Terminal’de çok daha çeşitli kripto para birimlerini takip edebilecek.

Bugün paylaşılan bir duyuruya göre, profesyonel yatırımcıların gerçek zamanlı finansal piyasa verilerini izlemelerine ve analiz etmelerine olanak tanıyan bir platform olan Bloomberg Terminal, altı yeni kripto para birimi için fiyat takibi ekledi. Bu yeni kripto para birimi; Orchid (OXT), OMG Network (OMG), EOS, Chainlink (LINK), Tezos (XTZ) ve Stellar Lumens (XLM).

Verilerin kendisi, Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesi tarafından düzenlenen kripto borsası Kraken’in bir yan kuruluşu olan kripto endeks platformu CF Benchmarks tarafından sağlanacak. CF Benchmarks CEO’su Sui Chung, şu ifadeleri kullandı:

“CF Benchmarks’ın esnek endeksleri ile Bloomberg, altı yeni dijital varlık için destek ekledi. Bu sadece kurumsal ilginin Bitcoin’in ötesine geçmeye başladığını göstermekle kalmıyor, aynı zamanda varlık sınıfının geleneksel varlık sınıflarının yanında nasıl görüntülendiğini de vurguluyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner