Yükleniyor...

Elon Musk, Dogecoin’in (DOGE) Kendisinin Sunduğu Bir ‘Özel Teşvik Primi’ Olduğuna İnanıyor

Hükümet salgınla harap olmuş ekonomiyi desteklemek için halkına nakit dağıtırken, gezegendeki en zengin ikinci kişi olan Tesla CEO'su Elon Musk, meseleyi Dogecoin ile eline aldı.

elon musk dogecoinin doge kendisinin sundugu bir ozel tesvik primi olduguna inaniyor

Hükümet salgınla harap olmuş ekonomiyi desteklemek için halkına nakit dağıtırken, gezegendeki en zengin ikinci kişi olan Tesla CEO’su Elon Musk, meseleyi Dogecoin ile eline aldı.

Milyarder girişimci attığı bi tweet’te, Dogecoin’in insanlara kendisinin özel teşvik primi olduğuna inandığını söyledi. 

Bilindiği gibi, Dogecoin’deki muazzam fiyat dalgalanmaları, Elon Musk’ın DOGE ile ilgili attığı gönderilere atfediliyor. 

Teşvik Priminiz Neredeyse Bir Milyon Değerinde Olabilir

Dogecoin, ABD hükümetinin 1.200 dolarlık teşvik primlerinin ilk partisini göndermeye başladığı zamandan bu yana yaklaşık %68.000 artış gösterdi. Bu parayı hemen Doge’a yatıranlar yaklaşık 817.000 dolar elde edebilirdi. 

500 dolarlık ikinci teşvik primine yatırım yapmak ise 120.000 dolarlık gelir demekti. Son olarak, Nisan ayında DOGE’a 1.400 dolar koymak, 19.000 doların üzerinde bir kazançla sonuçlanabilirdi.

Kripto para birimi 0.000086 dolardan işlem görürken, Mayıs 2015’te Dogecoin’e orijinal teşvik primi miktarı olan 1.200 dolar konulması ise, 11.2 milyon dolar kazanılması ile sonuçlanabilirdi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner