Yükleniyor...

Elon Musk’un Favori Kripto Parası Huobi’de Listelenmeye Başladı

Dev kripto para borsası Huobi, Dogecoin için üç işlem çiftini listeleyeceğini açıkladı:

Dogecoin DOGO

Dev kripto para borsası Huobi, Dogecoin için üç işlem çiftini listeleyeceğini açıkladı: DOGE/BTC, DOGE/ETH ve DOGE/USDT.

Huobi, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Müşterilerimize dikkatle incelenen ve yüksek kaliteli ticaret seçenekleri sunmak için özel bir çaba sarf ederek Huobi Marketplace’e Dogecoin’i (DOGE) eklediğimizi duyuruyoruz.

Jackson Palmer’ın 2014 yılında geliştirdiği sınırsız tedarikli kripto para birimi 50 ile 100 Sathosi arasında değişiyor, bazen de 300 Satoshi’ye kadar yükseliyor. Dogecoin geçtiğimiz günlerde son Bitcoin rallisinin desteği ve Elon Musk’ın “favori kripto param” demesiyle önemli bir yükseliş kaydetmişti. Şu sıralar 70 Satoshi’ye karşılık geliyor.

Kripto para birimi, kumar siteleri ve ödeme işleyicileri de dahil olmak üzere, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum’un kabul eden birçok yerde yaygın olarak işlem görüyor ve kullanılıyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre, Dogecoin, şu sıralarda dolardan 0,003502 el değiştiriyor. Huobi gibi yerli kripto para borsası Paribu geçtiğimiz günlerde kripto para birimini marketine eklediğini duyurmuştu. Türk Lirası ile Dogecoin satın almak için yerli kripto para borsası Paribu kullanılabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner