Yükleniyor...

Elon Musk Tweet Attı, Bu Az Bilinen Altcoin %300 Yükseldi

Dogecoin (DOGE) hakkında attığı tweet'ler nedeniyle manipülasyon suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Elon Musk, bu sefer de dolaylı yoldan başka bir kripto para biriminin yükselmesine neden oldu.

elon musk shiba inu

Dogecoin (DOGE) hakkında attığı tweet’ler nedeniyle manipülasyon suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Elon Musk, bu sefer de dolaylı yoldan başka bir kripto para biriminin yükselmesine neden oldu.

Elon Musk, “Bir Shiba Inu alıyorum, direniş nafile” şeklinde tweet attı. Bilindiği üzere Shiba Inu, bir köpek cinsi ve Dogecoin’in simgesi. İnsanların çoğu bi tweet’in Dogecoin hakkında olduğunu düşünse de bir kısmı da Shiba Inu isimli altcoin’e yöneldi.

Bunun sonucunda Uniswap’te listelenmiş olan token Shiba Inu (SHIB),0.00000002 dolardan 0.00000008 dolara yaklaşık yüzde 300 oranında sıçrama yaptı. Kripto para biriminin ticaret hacmi de 25 milyon dolara yükseldi.

Ekran Resmi 2021 03 14 16.36.13

Elon Musk, dün gece saatlerinde de Dogecoin (DOGE) paylaşımları yaptı. Musk, önce “Doge day afternoon” yazdı. Sonra da bunun anlamını açıkladı. Artık DOGE fiyatı önceki zamanlarda olduğu gibi Musk’ın tweet’lerine tepki veriyor gibi görünmüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner